Ingatlan hirdetésekhez kapcsolódó értékesítő partnert keresünk!

Szereted a kihívásokkal teli, izgalmas munkát? Képes vagy átlátni komplex, új online szolgáltatásokat? Gyere hozzánk, és légy az Otthontérkép Csoport értékesítője! Dinamikusan növekvő, komoly háttérrel rendelkező, online cégünkhöz keresünk Budapesti munkavégzéssel ingatlan hirdetésekhez kapcsolódó értékesítő  partnert.

Az új kolléga feladata a cégünk által működtetett otthonterkep.hu, ingatlantajolo.hu, irodahaz.info, raktar.info weboldalak szolgáltatásainak és felületeinek az értékesítése.

Feladatok:

  • a weboldalak listing felületeinek értékesítése meglévő és új ügyfelek számára
  • ingatlanközvetítő hálózatokkal  stratégiai együttműködés kialakítása
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • a szolgáltatások, termékek prezentálása
  • személyes tárgyalások lebonyolítása

Elvárások:

  • miminum középfokú végzettség
  • kimagasló kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • megfelelő szintű számítógépes, MS Office ismeretek;
  • az online médiapiac ismerete
  • számlaképesség

Előnyt jelentenek:

  • meglévő kapcsolatok potenciális ügyfelekhez
  • online értékesítésben szerzett tapasztalat és az online piac ismerete
  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit mi ajánlunk:

  • jutalékos konstrukció megbízási szerződés keretében
  • rugalmasan végezhető munka
  • kreatív, változatos és önálló munka
  • fejlődési lehetőség egy ambiciózus cég mellett
  • fiatal, lendületes csapat, kellemes munkahelyi környezet

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az allas@mapsolutions.hu címen