Eladó ingatlanok Magyarország
68090 találat

Részletes keresés
Csókakő

31 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 89 859 €
↓ Árváltozás! 33 400 000 Ft
328 866 Ft/m2
Alapterület: 97.00m2
Telekterület: 895m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Budapest IV. kerület

63 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 178 873 €
↓ Árváltozás! 66 800 000 Ft
1 587 500 Ft/m2
Alapterület: 40.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 2.
Nyíregyháza

78 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 221 127 €
↑ Árváltozás! 73 900 000 Ft
747 619 Ft/m2
Alapterület: 105.00m2
Telekterület: 740m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Balsa

48 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 135 211 €
461 538 Ft/m2
Alapterület: 104.00m2
Telekterület: 1450m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Balatonlelle

49 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 138 028 €
1 289 474 Ft/m2
Alapterület: 38.00m2
Telekterület: 524m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Mikepércs

20 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 58 873 €
↓ Árváltozás! 21 900 000 Ft
597 143 Ft/m2
Alapterület: 35.00m2
Telekterület: 1746m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Budapest III. kerület

470 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 323 944 €
↓ Árváltozás! 499 000 000 Ft
594 185 Ft/m2
Alapterület: 791.00m2
Telekterület: 1020m2
Szobaszám: 6
Emelet: nincs megadva
Budapest III. kerület

470 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 323 944 €
↓ Árváltozás! 499 000 000 Ft
594 185 Ft/m2
Alapterület: 791.00m2
Telekterület: 1020m2
Szobaszám: 6
Emelet: nincs megadva
Budapest III. kerület

470 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 323 944 €
↓ Árváltozás! 499 000 000 Ft
594 185 Ft/m2
Alapterület: 791.00m2
Telekterület: 1020m2
Szobaszám: 6
Emelet: nincs megadva
Budapest VII. kerület

115 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 323 944 €
↓ Árváltozás! 124 490 000 Ft
1 385 542 Ft/m2
Alapterület: 83.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 2.
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Budapest XIII. kerület

109 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 307 042 €
↓ Árváltozás! 117 700 000 Ft
1 313 253 Ft/m2
Alapterület: 83.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 2.
Budapest X. kerület

340 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 957 746 €
↑ Árváltozás! 320 000 000 Ft
755 556 Ft/m2
Alapterület: 450.00m2
Telekterület: 1088m2
Szobaszám: 10
Emelet: nincs megadva
Budapest VIII. kerület

27 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 78 592 €
↓ Árváltozás! 29 900 000 Ft
581 250 Ft/m2
Alapterület: 48.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: szuterén
Sibenik

290 000 €

Kalkulált Ft ár: 103 530 000 Ft
3 919 €/m2
Alapterület: 74.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Ugljan

299 250 €

Kalkulált Ft ár: 106 832 250 Ft
450 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 665m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Sibenik

250 000 €

Kalkulált Ft ár: 89 250 000 Ft
3 788 €/m2
Alapterület: 66.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Sibenik

260 000 €

Kalkulált Ft ár: 92 820 000 Ft
3 939 €/m2
Alapterület: 66.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Ciovo

550 000 €

Kalkulált Ft ár: 196 350 000 Ft
6 044 €/m2
Alapterület: 91.00m2
Telekterület: 110m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Ugljan

373 500 €

Kalkulált Ft ár: 133 339 500 Ft
nincs megadva
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 830m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Primosten

795 000 €

Kalkulált Ft ár: 283 815 000 Ft
4 184 €/m2
Alapterület: 190.00m2
Telekterület: 520m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 68090

  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57