Kiadó Magyarország
6380 találat

Fix 3%
Ár (E Ft, -tól -ig)

Részletes keresés
Debrecen

300 000 Ft

Kalkulált € ár: 836 €
↑ Árváltozás! 280 000 Ft
5 455 Ft/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 3.
Budapest XI. kerület Rétköz utca

290 000 Ft

Kalkulált € ár: 808 €
6 905 Ft/m2
Alapterület: 42.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Budapest IX. kerület Lónyay utca

360 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 003 €
7 200 Ft/m2
Alapterület: 50.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Győr

45 500 Ft

Kalkulált € ár: 127 €
2 528 Ft/m2
Alapterület: 18.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Budapest II. kerület

1 700 €

Kalkulált € ár: 5 Ft
18 Ft/m2
Alapterület: 97.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: 2.
Budapest XIII. kerület Riverside Apartmanház

370 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 031 €
5 522 Ft/m2
Alapterület: 67.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Debrecen

155 000 Ft

Kalkulált € ár: 432 €
5 962 Ft/m2
Alapterület: 26.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 10.
Budapest II. kerület

450 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 253 €
↓ Árváltozás! 490 000 Ft
4 500 Ft/m2
Alapterület: 100.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: földszint
Budapest VII. kerület Holló utca

300 000 Ft

Kalkulált € ár: 836 €
7 143 Ft/m2
Alapterület: 42.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 5.
Budapest I. kerület Számadó utca

350 000 Ft

Kalkulált € ár: 975 €
6 250 Ft/m2
Alapterület: 56.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Budapest V. kerület Múzeum körút

280 000 Ft

Kalkulált € ár: 780 €
5 091 Ft/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: félemelet
Szeged Boldogasszony sugárút

220 000 Ft

Kalkulált € ár: 613 €
7 857 Ft/m2
Alapterület: 28.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 1.
Komárom Belváros

450 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 253 €
4 245 Ft/m2
Alapterület: 106.00m2
Telekterület: 200m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Balatonfenyves

250 000 Ft

Kalkulált € ár: 696 €
3 571 Ft/m2
Alapterület: 70.00m2
Telekterület: 400m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Budapest XI. kerület

400 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 114 €
5 714 Ft/m2
Alapterület: 70.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 4.
Balassagyarmat Frekventált

120 000 Ft

Kalkulált € ár: 334 €
2 308 Ft/m2
Alapterület: 52.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Debrecen

350 000 Ft

Kalkulált € ár: 975 €
↓ Árváltozás! 450 000 Ft
1 750 Ft/m2
Alapterület: 200.00m2
Telekterület: 900m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Debrecen Köntösgátsor1

3 280 000 €

Kalkulált Ft ár: 1 177 520 000 Ft
10 000 €/m2
Alapterület: 328.00m2
Telekterület: 2000m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Tárnok

200 000 Ft

Kalkulált € ár: 557 €
6 667 Ft/m2
Alapterület: 30.00m2
Telekterület: 20m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Budapest IX. kerület

181 650 000 Ft

Kalkulált € ár: 505 989 €
↑ Árváltozás! 171 360 000 Ft
2 086 732 Ft/m2
Alapterület: 87.05m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: 8.

Találatok száma: 6380

  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102