Eladó ingatlanok Magyarország
67898 találat

Részletes keresés
Veszprém Simon István utca 4

64 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 178 273 €
↓ Árváltozás! 68 000 000 Ft
927 536 Ft/m2
Alapterület: 69.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: 4.
Veszprém Simon István utca

64 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 178 273 €
↓ Árváltozás! 68 000 000 Ft
927 536 Ft/m2
Alapterület: 69.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: 4.
Földeák Zárda utca 5

15 800 000 Ft

Kalkulált € ár: 44 011 €
↓ Árváltozás! 19 040 000 Ft
202 564 Ft/m2
Alapterület: 78.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: földszint
Földeák Zárda utca 5

30 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 83 565 €
↓ Árváltozás! 36 090 000 Ft
121 951 Ft/m2
Alapterület: 246.00m2
Telekterület: 1148m2
Szobaszám: 9
Emelet: nincs megadva
Sárvár

59 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 166 852 €
907 576 Ft/m2
Alapterület: 66.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 2.
Szekszárd

180 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 501 393 €
523 256 Ft/m2
Alapterület: 344.00m2
Telekterület: 998m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Sárvár

39 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 111 142 €
1 050 000 Ft/m2
Alapterület: 38.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 1.
Székesfehérvár

96 700 000 Ft

Kalkulált € ár: 269 359 €
↑ Árváltozás! 95 000 000 Ft
879 091 Ft/m2
Alapterület: 110.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: 4.
Kőszeg

78 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 219 777 €
↓ Árváltozás! 80 000 000 Ft
433 516 Ft/m2
Alapterület: 182.00m2
Telekterület: 608m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Budapest XIV. kerület

59 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 164 345 €
1 966 667 Ft/m2
Alapterület: 30.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 4.
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Ölbő

5 800 000 Ft

Kalkulált € ár: 16 156 €
1 285 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 4514m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Bonyhád

37 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 105 571 €
676 786 Ft/m2
Alapterület: 56.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 4.
Nagyvenyim

93 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 259 053 €
↓ Árváltozás! 118 000 000 Ft
528 409 Ft/m2
Alapterület: 176.00m2
Telekterület: 1330m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Hajdúszoboszló

59 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 164 345 €
907 692 Ft/m2
Alapterület: 65.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 2.
Ugljan

434 250 €

Kalkulált Ft ár: 155 027 250 Ft
450 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 965m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Sibenik

280 000 €

Kalkulált Ft ár: 99 960 000 Ft
4 179 €/m2
Alapterület: 67.00m2
Telekterület: 60m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Rogoznica

360 000 €

Kalkulált Ft ár: 128 520 000 Ft
5 455 €/m2
Alapterület: 66.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

890 000 €

Kalkulált Ft ár: 317 730 000 Ft
5 361 €/m2
Alapterület: 166.00m2
Telekterület: 400m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Krk

750 000 €

Kalkulált Ft ár: 267 750 000 Ft
5 474 €/m2
Alapterület: 137.00m2
Telekterület: 550m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Szeged

83 240 000 Ft

Kalkulált € ár: 231 866 €
1 321 270 Ft/m2
Alapterület: 63.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 67898

  • 170
  • 171
  • 172
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • 177
  • 178
  • 179
  • 180