Eladó
67418 találat
Kecskemét
140 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 387 812 €60 870 Ft/m2
Alapterület:
2300.00m2
Telekterület:
40000m2
Szobaszám:
0
Emelet:
nincs megadva
Pilis
127 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 351 801 €↓ Árváltozás! 148 000 000 Ft
317 500 Ft/m2
Alapterület:
400.00m2
Telekterület:
242m2
Szobaszám:
0
Emelet:
nincs megadva
Szabadszállás
47 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 130 194 €↓ Árváltozás! 49 000 000 Ft
313 333 Ft/m2
Alapterület:
150.00m2
Telekterület:
892m2
Szobaszám:
5
Emelet:
nincs megadva
Dunabogdány
19 400 000 Ft
Kalkulált € ár: 53 740 €25 393 Ft/m2
Alapterület:
0.00m2
Telekterület:
764m2
Szobaszám:
0
Emelet:
nincs megadva
Lajosmizse
19 500 000 Ft
Kalkulált € ár: 54 017 €354 545 Ft/m2
Alapterület:
55.00m2
Telekterület:
516m2
Szobaszám:
1
Emelet:
nincs megadva
Budapest VI. kerület
200 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 554 017 €5 882 353 Ft/m2
Alapterület:
34.00m2
Telekterület:
0m2
Szobaszám:
0
Emelet:
nincs megadva
Solymár
209 900 000 Ft
Kalkulált € ár: 581 440 €↓ Árváltozás! 223 000 000 Ft
1 380 921 Ft/m2
Alapterület:
152.00m2
Telekterület:
450m2
Szobaszám:
4
Emelet:
nincs megadva
Esztergom
20 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 55 402 €689 655 Ft/m2
Alapterület:
29.00m2
Telekterület:
1053m2
Szobaszám:
1
Emelet:
nincs megadva
Szentendre
174 900 000 Ft
Kalkulált € ár: 484 488 €↓ Árváltozás! 181 900 000 Ft
1 223 077 Ft/m2
Alapterület:
143.00m2
Telekterület:
728m2
Szobaszám:
5
Emelet:
nincs megadva
Üröm
112 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 310 249 €↑ Árváltozás! 109 000 000 Ft
75 932 Ft/m2
Alapterület:
0.00m2
Telekterület:
1475m2
Szobaszám:
0
Emelet:
nincs megadva
Budapest III. kerület
96 490 000 Ft
Kalkulált € ár: 267 285 €↑ Árváltozás! 93 990 000 Ft
2 144 222 Ft/m2
Alapterület:
45.00m2
Telekterület:
0m2
Szobaszám:
2
Emelet:
nincs megadva
Szentendre
164 900 000 Ft
Kalkulált € ár: 456 787 €↓ Árváltozás! 174 900 000 Ft
1 298 425 Ft/m2
Alapterület:
127.00m2
Telekterület:
694m2
Szobaszám:
5
Emelet:
nincs megadva
Budapest VI. kerület
259 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 717 452 €↓ Árváltozás! 269 000 000 Ft
2 564 356 Ft/m2
Alapterület:
101.00m2
Telekterület:
0m2
Szobaszám:
3
Emelet:
nincs megadva
Budapest VI. kerület
17 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 47 091 €1 133 333 Ft/m2
Alapterület:
15.00m2
Telekterület:
0m2
Szobaszám:
0
Emelet:
nincs megadva
Budapest XIII. kerület
229 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 634 349 €↓ Árváltozás! 239 000 000 Ft
2 290 000 Ft/m2
Alapterület:
100.00m2
Telekterület:
0m2
Szobaszám:
3
Emelet:
nincs megadva
Pilisborosjenő