Eladó Lakás Magyarország
21337 találat

Részletes keresés
Split

462 465 €

Kalkulált Ft ár: 166 949 865 Ft
4 322 €/m2
Alapterület: 107.00m2
Telekterület: 130m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Primosten

726 250 €

Kalkulált Ft ár: 262 176 250 Ft
6 315 €/m2
Alapterület: 115.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Zagreb

590 000 €

Kalkulált Ft ár: 212 990 000 Ft
4 538 €/m2
Alapterület: 130.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Vodice

470 400 €

Kalkulált Ft ár: 169 814 400 Ft
4 200 €/m2
Alapterület: 112.00m2
Telekterület: 180m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Split

972 750 €

Kalkulált Ft ár: 351 162 750 Ft
7 426 €/m2
Alapterület: 131.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Omis

570 000 €

Kalkulált Ft ár: 205 770 000 Ft
3 132 €/m2
Alapterület: 182.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Split

890 325 €

Kalkulált Ft ár: 321 407 325 Ft
7 742 €/m2
Alapterület: 115.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Split

494 769 €

Kalkulált Ft ár: 178 611 609 Ft
4 302 €/m2
Alapterület: 115.00m2
Telekterület: 160m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Split

421 065 €

Kalkulált Ft ár: 152 004 465 Ft
4 211 €/m2
Alapterület: 100.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Opatija

950 000 €

Kalkulált Ft ár: 342 950 000 Ft
7 787 €/m2
Alapterület: 122.00m2
Telekterület: 115m2

Split

317 030 €

Kalkulált Ft ár: 114 447 830 Ft
5 466 €/m2
Alapterület: 58.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Split

310 560 €

Kalkulált Ft ár: 112 112 160 Ft
5 354 €/m2
Alapterület: 58.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Split

205 397 €

Kalkulált Ft ár: 74 148 317 Ft
4 890 €/m2
Alapterület: 42.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Split

426 000 €

Kalkulált Ft ár: 153 786 000 Ft
5 680 €/m2
Alapterület: 75.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Split

221 091 €

Kalkulált Ft ár: 79 813 851 Ft
4 172 €/m2
Alapterület: 53.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Split

375 000 €

Kalkulált Ft ár: 135 375 000 Ft
↑ Árváltozás! 350 000 €
7 500 €/m2
Alapterület: 50.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Szeged Tisza Lajos körút

103 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 287 812 €
1 105 319 Ft/m2
Alapterület: 94.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Szeged

137 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 380 886 €
1 544 944 Ft/m2
Alapterület: 89.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Szeged

174 034 000 Ft

Kalkulált € ár: 482 089 €
1 553 875 Ft/m2
Alapterület: 112.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Szeged

237 923 000 Ft

Kalkulált € ár: 659 066 €
1 336 646 Ft/m2
Alapterület: 178.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 21337

  • 261
  • 262
  • 263
  • 264
  • 265
  • 266
  • 267
  • 268
  • 269
  • 270
  • 271