Eladó Lakás Magyarország
21337 találat

Részletes keresés
Trogir

318 500 €

Kalkulált Ft ár: 114 978 500 Ft
9 100 €/m2
Alapterület: 35.00m2
Telekterület: 45m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Split

445 000 €

Kalkulált Ft ár: 160 645 000 Ft
5 235 €/m2
Alapterület: 85.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Rogoznica

325 000 €

Kalkulált Ft ár: 117 325 000 Ft
4 851 €/m2
Alapterület: 67.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Trogir

673 000 €

Kalkulált Ft ár: 242 953 000 Ft
9 219 €/m2
Alapterület: 73.00m2
Telekterület: 30m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Trogir

314 500 €

Kalkulált Ft ár: 113 534 500 Ft
9 250 €/m2
Alapterület: 34.00m2
Telekterület: 45m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Trogir

420 000 €

Kalkulált Ft ár: 151 620 000 Ft
4 158 €/m2
Alapterület: 101.00m2
Telekterület: 365m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Trogir

1 136 000 €

Kalkulált Ft ár: 410 096 000 Ft
12 215 €/m2
Alapterület: 93.00m2
Telekterület: 100m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Korcula

905 000 €

Kalkulált Ft ár: 326 705 000 Ft
9 330 €/m2
Alapterület: 97.00m2
Telekterület: 670m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Korcula

1 050 000 €

Kalkulált Ft ár: 379 050 000 Ft
8 750 €/m2
Alapterület: 120.00m2
Telekterület: 670m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Trogir

673 000 €

Kalkulált Ft ár: 242 953 000 Ft
9 219 €/m2
Alapterület: 73.00m2
Telekterület: 30m2

Split

289 000 €

Kalkulált Ft ár: 104 329 000 Ft
↑ Árváltozás! 319 000 €
5 667 €/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 91m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Zadar

0 €

Kalkulált Ft ár: 0 Ft
0 €/m2
Alapterület: 175.00m2
Telekterület: 140m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Ciovo

320 000 €

Kalkulált Ft ár: 115 520 000 Ft
6 400 €/m2
Alapterület: 50.00m2
Telekterület: 85m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Split

850 000 €

Kalkulált Ft ár: 306 850 000 Ft
8 947 €/m2
Alapterület: 95.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Ciovo

550 000 €

Kalkulált Ft ár: 198 550 000 Ft
↑ Árváltozás! 650 000 €
4 583 €/m2
Alapterület: 120.00m2
Telekterület: 120m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Ciovo

229 233 €

Kalkulált Ft ár: 82 753 113 Ft
↑ Árváltozás! 223 902 €
4 585 €/m2
Alapterület: 50.00m2
Telekterület: 5m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Ciovo

163 674 €

Kalkulált Ft ár: 59 086 314 Ft
↑ Árváltozás! 158 004 €
4 960 €/m2
Alapterület: 33.00m2
Telekterület: 20m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Ciovo

293 432 €

Kalkulált Ft ár: 105 928 952 Ft
↑ Árváltozás! 286 608 €
4 658 €/m2
Alapterület: 63.00m2
Telekterület: 8m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Ciovo

312 186 €

Kalkulált Ft ár: 112 699 146 Ft
↑ Árváltozás! 304 753 €
4 878 €/m2
Alapterület: 64.00m2
Telekterület: 50m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Pag

492 000 €

Kalkulált Ft ár: 177 612 000 Ft
6 000 €/m2
Alapterület: 82.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 21337

  • 259
  • 260
  • 261
  • 262
  • 263
  • 264
  • 265
  • 266
  • 267
  • 268
  • 269