Eladó Lakás Magyarország
21664 találat

Részletes keresés
Győr Kodály Zoltán utca

45 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 127 750 €
↓ Árváltozás! 46 490 000 Ft
836 182 Ft/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 2.
Pécs

39 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 109 722 €
↓ Árváltozás! 40 800 000 Ft
1 519 231 Ft/m2
Alapterület: 26.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 2.
Győr Kassák Lajos utca

39 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 111 083 €
↓ Árváltozás! 40 900 000 Ft
754 528 Ft/m2
Alapterület: 53.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 4.
Budapest XI. kerület Tétényi út

72 190 000 Ft

Kalkulált € ár: 200 528 €
1 443 800 Ft/m2
Alapterület: 50.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: félemelet
Sárvár

51 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 144 167 €
↓ Árváltozás! 54 500 000 Ft
1 128 261 Ft/m2
Alapterület: 46.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 3.
Dunaújváros

38 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 105 556 €
↓ Árváltozás! 39 000 000 Ft
730 769 Ft/m2
Alapterület: 52.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 8.
Kapuvár

28 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 79 167 €
↓ Árváltozás! 28 900 000 Ft
375 000 Ft/m2
Alapterület: 76.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: földszint
Székesfehérvár

48 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 133 333 €
923 077 Ft/m2
Alapterület: 52.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 6.
Nyíregyháza

75 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 208 333 €
961 538 Ft/m2
Alapterület: 78.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: földszint
Várpalota

53 300 000 Ft

Kalkulált € ár: 148 056 €
772 464 Ft/m2
Alapterület: 69.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 3.
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Nyíregyháza

34 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 96 944 €
↓ Árváltozás! 35 900 000 Ft
684 314 Ft/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 4.
Győr

49 600 000 Ft

Kalkulált € ár: 137 778 €
1 550 000 Ft/m2
Alapterület: 32.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 1.
Kastela

295 000 €

Kalkulált Ft ár: 106 200 000 Ft
4 683 €/m2
Alapterület: 63.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Kastela

595 000 €

Kalkulált Ft ár: 214 200 000 Ft
5 777 €/m2
Alapterület: 103.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Krk

470 000 €

Kalkulált Ft ár: 169 200 000 Ft
4 196 €/m2
Alapterület: 112.00m2
Telekterület: 35m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Kastela

295 000 €

Kalkulált Ft ár: 106 200 000 Ft
4 538 €/m2
Alapterület: 65.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

380 000 €

Kalkulált Ft ár: 136 800 000 Ft
5 205 €/m2
Alapterület: 73.00m2
Telekterület: 17m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

298 000 €

Kalkulált Ft ár: 107 280 000 Ft
6 930 €/m2
Alapterület: 43.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Székesfehérvár

53 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 148 611 €
955 357 Ft/m2
Alapterület: 56.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Debrecen Kartács utca

54 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 152 500 €
1 247 727 Ft/m2
Alapterület: 44.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 7.

Találatok száma: 21664

  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18