Eladó ingatlanok Magyarország
68119 találat
Balatonfenyves
64 900 000 Ft
Kalkulált € ár: 181 793 €1 180 000 Ft/m2
Alapterület:
55.00m2
Telekterület:
1482m2
Szobaszám:
1
Emelet:
nincs megadva
Balatonszemes
80 990 000 Ft
Kalkulált € ár: 226 863 €1 265 469 Ft/m2
Alapterület:
64.00m2
Telekterület:
2144m2
Szobaszám:
1
Emelet:
nincs megadva
Kehidakustány
5 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 14 006 €6 944 Ft/m2
Alapterület:
0.00m2
Telekterület:
720m2
Szobaszám:
0
Emelet:
nincs megadva
Iregszemcse
24 800 000 Ft
Kalkulált € ár: 69 468 €326 316 Ft/m2
Alapterület:
76.00m2
Telekterület:
1317m2
Szobaszám:
3
Emelet:
nincs megadva
Balatonföldvár
108 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 302 521 €↑ Árváltozás! 106 000 000 Ft
900 000 Ft/m2
Alapterület:
120.00m2
Telekterület:
239m2
Szobaszám:
4
Emelet:
nincs megadva
Tihany
300 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 840 336 €249 792 Ft/m2
Alapterület:
1201.00m2
Telekterület:
1201m2
Szobaszám:
0
Emelet:
nincs megadva
Nagykanizsa
12 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 33 613 €240 000 Ft/m2
Alapterület:
50.00m2
Telekterület:
150m2
Szobaszám:
1
Emelet:
nincs megadva
Nagykanizsa
129 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 361 345 €693 548 Ft/m2
Alapterület:
186.00m2
Telekterület:
900m2
Szobaszám:
4
Emelet:
nincs megadva
Siófok
65 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 182 073 €1 181 818 Ft/m2
Alapterület:
55.00m2
Telekterület:
888m2
Szobaszám:
2
Emelet:
nincs megadva
Bábonymegyer
2 600 000 Ft
Kalkulált € ár: 7 283 €1 444 Ft/m2
Alapterület:
0.00m2
Telekterület:
1800m2
Szobaszám:
0
Emelet:
nincs megadva
Felsőnyék
28 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 78 431 €227 642 Ft/m2
Alapterület:
123.00m2
Telekterület:
2156m2
Szobaszám:
3
Emelet:
nincs megadva
Zamárdi
106 900 000 Ft
Kalkulált € ár: 299 440 €1 670 313 Ft/m2
Alapterület:
64.00m2
Telekterület:
0m2
Szobaszám:
2
Emelet:
földszint
Siófok
210 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 588 235 €↓ Árváltozás! 270 000 000 Ft
950 226 Ft/m2
Alapterület:
221.00m2
Telekterület:
724m2
Szobaszám:
10
Emelet:
nincs megadva
Balatonszabadi
27 900 000 Ft
Kalkulált € ár: 78 151 €↑ Árváltozás! 24 900 000 Ft
25 857 Ft/m2
Alapterület:
0.00m2
Telekterület:
1079m2
Szobaszám:
0
Emelet:
nincs megadva
Marcali
38 500 000 Ft
Kalkulált € ár: 107 843 €308 000 Ft/m2
Alapterület:
125.00m2
Telekterület:
1392m2
Szobaszám:
2
Emelet:
nincs megadva
Marcali
38 500 000 Ft
Kalkulált € ár: 107 843 €308 000 Ft/m2
Alapterület:
125.00m2
Telekterület:
0m2
Szobaszám:
0
Emelet:
földszint
Siófok
52 900 000 Ft
Kalkulált € ár: 148 179 €998 113 Ft/m2
Alapterület:
53.00m2
Telekterület:
0m2
Szobaszám:
2
Emelet:
4.
Siófok
129 900 000 Ft
Kalkulált € ár: 363 866 €2 598 000 Ft/m2
Alapterület:
50.00m2
Telekterület:
0m2
Szobaszám:
2
Emelet:
2.
Nagyberény
25 000 000 Ft
Kalkulált € ár: 70 028 €↑ Árváltozás! 23 500 000 Ft
490 196 Ft/m2
Alapterület:
51.00m2
Telekterület:
1820m2
Szobaszám:
2
Emelet:
nincs megadva
Siófok
86 900 000 Ft
Kalkulált € ár: 243 417 €1 086 250 Ft/m2
Alapterület:
80.00m2
Telekterület:
0m2
Szobaszám:
2
Emelet:
1.
Találatok száma: 68119