Eladó ingatlanok Magyarország
67368 találat

Részletes keresés
Vis

187 000 €

Kalkulált Ft ár: 67 507 000 Ft
584 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 320m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Hvar

450 000 €

Kalkulált Ft ár: 162 450 000 Ft
7 143 €/m2
Alapterület: 63.00m2
Telekterület: 225m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Rogoznica

155 000 €

Kalkulált Ft ár: 55 955 000 Ft
397 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 390m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Opatija

570 000 €

Kalkulált Ft ár: 205 770 000 Ft
4 957 €/m2
Alapterület: 115.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

690 000 €

Kalkulált Ft ár: 249 090 000 Ft
6 509 €/m2
Alapterület: 106.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Krk

430 000 €

Kalkulált Ft ár: 155 230 000 Ft
6 719 €/m2
Alapterület: 64.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Zadar

462 000 €

Kalkulált Ft ár: 166 782 000 Ft
4 485 €/m2
Alapterület: 103.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Opatija

550 000 €

Kalkulált Ft ár: 198 550 000 Ft
5 093 €/m2
Alapterület: 108.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Krk

985 000 €

Kalkulált Ft ár: 355 585 000 Ft
6 747 €/m2
Alapterület: 146.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Szeged Űrhajós utca

57 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 157 895 €
904 762 Ft/m2
Alapterület: 63.00m2

Szeged Hüvelyk utca

42 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 118 837 €
794 444 Ft/m2
Alapterület: 54.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Szeged

47 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 131 579 €
452 381 Ft/m2
Alapterület: 105.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Szeged

76 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 213 019 €
523 129 Ft/m2
Alapterület: 147.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Szeged

40 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 113 296 €
454 444 Ft/m2
Alapterület: 90.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Mindszent

49 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 138 227 €
380 916 Ft/m2
Alapterület: 131.00m2
Telekterület: 1526m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Battonya

16 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 46 814 €
71 915 Ft/m2
Alapterület: 235.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Battonya József Attila utca

10 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 27 701 €
99 010 Ft/m2
Alapterület: 101.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Veresegyház

119 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 332 133 €
974 797 Ft/m2
Alapterület: 123.00m2
Telekterület: 207m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Veszprém

70 000 000 Ft