Eladó ingatlanok Magyarország
67899 találat

Részletes keresés
Krk

227 500 €

Kalkulált Ft ár: 81 217 500 Ft
4 461 €/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Makarska

260 000 €

Kalkulált Ft ár: 92 820 000 Ft
3 714 €/m2
Alapterület: 70.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

395 000 €

Kalkulált Ft ár: 141 015 000 Ft
4 593 €/m2
Alapterület: 86.00m2
Telekterület: 10m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Brac

1 400 000 €

Kalkulált Ft ár: 499 800 000 Ft
651 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 2150m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Solta

430 000 €

Kalkulált Ft ár: 153 510 000 Ft
4 778 €/m2
Alapterület: 90.00m2
Telekterület: 22500m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Brac

0 €

Kalkulált Ft ár: 0 Ft
0 €/m2
Alapterület: 600.00m2
Telekterület: 28000m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Sáta Széchenyi istván út

5 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 16 435 €
95 161 Ft/m2
Alapterület: 62.00m2
Telekterület: 753m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Kőszeg

159 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 442 897 €
924 419 Ft/m2
Alapterület: 172.00m2
Telekterület: 1242m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Balatonszepezd

164 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 459 331 €
916 111 Ft/m2
Alapterület: 180.00m2
Telekterület: 784m2
Szobaszám: 6
Emelet: nincs megadva
Várvölgy

15 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 44 540 €
nincs megadva
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 10422m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Budapest V. kerület Nagy Ignác utca

139 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 389 694 €
1 970 423 Ft/m2
Alapterület: 71.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 2.
Tatabánya

39 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 111 393 €
727 091 Ft/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Oroszlány

26 800 000 Ft

Kalkulált € ár: 74 652 €
↑ Árváltozás! 25 900 000 Ft
765 714 Ft/m2
Alapterület: 35.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Peresznye Kivételes családi ház az osztrák határ közelében – 240 m² élettér, nyugodt környezet Peresznyén

120 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 334 262 €