Eladó ingatlanok Magyarország
67779 találat

Részletes keresés
Nyíregyháza

74 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 210 986 €
891 667 Ft/m2
Alapterület: 84.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 2.
Nyíregyháza

145 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 408 451 €
1 006 944 Ft/m2
Alapterület: 144.00m2
Telekterület: 514m2
Szobaszám: 4
Emelet: földszint
Pócspetri

12 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 36 338 €
155 422 Ft/m2
Alapterület: 83.00m2
Telekterület: 2520m2
Szobaszám: 2
Emelet: földszint
Nyíregyháza

46 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 130 986 €
877 358 Ft/m2
Alapterület: 53.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 2.
Nyíregyháza

52 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 149 014 €
813 846 Ft/m2
Alapterület: 65.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 3.
Kótaj

19 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 56 310 €
249 875 Ft/m2
Alapterület: 80.00m2
Telekterület: 1434m2
Szobaszám: 3
Emelet: földszint
Sényő

66 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 188 451 €
535 200 Ft/m2
Alapterület: 125.00m2
Telekterület: 1324m2
Szobaszám: 3
Emelet: földszint
Sényő

66 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 188 451 €
535 200 Ft/m2
Alapterület: 125.00m2
Telekterület: 1324m2
Szobaszám: 3
Emelet: földszint
Budapest XI. kerület

94 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 267 324 €
↓ Árváltozás! 104 000 000 Ft
1 860 784 Ft/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Nyíregyháza

85 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 241 972 €
780 909 Ft/m2
Alapterület: 110.00m2
Telekterület: 550m2
Szobaszám: 4
Emelet: földszint
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Nyíregyháza

85 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 239 437 €
817 308 Ft/m2
Alapterület: 104.00m2
Telekterület: 400m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Novi Vinodolski

225 000 €

Kalkulált Ft ár: 80 325 000 Ft
5 625 €/m2
Alapterület: 40.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.
Sunny Beach

49 000 €

Kalkulált Ft ár: 17 493 000 Ft
1 289 €/m2
Alapterület: 38.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 1.
Opatija

330 000 €

Kalkulált Ft ár: 117 810 000 Ft
7 333 €/m2
Alapterület: 45.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Crikvenica

195 000 €

Kalkulált Ft ár: 69 615 000 Ft
4 063 €/m2
Alapterület: 48.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.
Crikvenica Ladvic

350 000 €

Kalkulált Ft ár: 124 950 000 Ft
3 398 €/m2
Alapterület: 103.00m2
Telekterület: 50m2
Szobaszám: 8
Emelet: nincs megadva
Győr

96 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 270 423 €
914 286 Ft/m2
Alapterület: 105.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.
Marcali

108 800 000 Ft

Kalkulált € ár: 306 479 €
523 077 Ft/m2
Alapterület: 208.00m2
Telekterület: 1384m2
Szobaszám: 6
Emelet: nincs megadva
Mogyoród Mogyoród Gödöllő felőli szélén

108 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 304 225 €
850 394 Ft/m2
Alapterület: 127.00m2
Telekterület: 464m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Kóka Petőfi utca környéke

51 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 146 197 €
1 038 000 Ft/m2
Alapterület: 50.00m2
Telekterület: 3600m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 67779

  • 340
  • 341
  • 342
  • 343
  • 344
  • 345
  • 346
  • 347
  • 348
  • 349
  • 350