Eladó ingatlanok Magyarország
68088 találat

Részletes keresés
Debrecen

62 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 177 437 €
↓ Árváltozás! 64 990 000 Ft
1 032 623 Ft/m2
Alapterület: 61.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 8.
Hódmezővásárhely Könyves utca

16 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 47 606 €
↓ Árváltozás! 17 900 000 Ft
307 273 Ft/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 18m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Budapest IV. kerület Istvántelki út

79 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 222 535 €
1 338 983 Ft/m2
Alapterület: 59.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 9.
Budapest XV. kerület

92 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 261 690 €
1 206 494 Ft/m2
Alapterület: 77.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: 4.
Labin

0 €

Kalkulált Ft ár: 0 Ft
0 €/m2
Alapterület: 25.00m2
Telekterület: 812m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Krk

227 500 €

Kalkulált Ft ár: 81 217 500 Ft
4 461 €/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Makarska

260 000 €

Kalkulált Ft ár: 92 820 000 Ft
3 714 €/m2
Alapterület: 70.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

395 000 €

Kalkulált Ft ár: 141 015 000 Ft
4 593 €/m2
Alapterület: 86.00m2
Telekterület: 10m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Brac

1 400 000 €

Kalkulált Ft ár: 499 800 000 Ft
651 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 2150m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Solta

430 000 €

Kalkulált Ft ár: 153 510 000 Ft
4 778 €/m2
Alapterület: 90.00m2
Telekterület: 22500m2

Brac

0 €

Kalkulált Ft ár: 0 Ft
0 €/m2
Alapterület: 600.00m2
Telekterület: 28000m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Sáta Széchenyi istván út

5 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 16 620 €
95 161 Ft/m2
Alapterület: 62.00m2
Telekterület: 753m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Kőszeg

159 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 447 887 €
924 419 Ft/m2
Alapterület: 172.00m2
Telekterület: 1242m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Balatonszepezd

164 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 464 507 €
916 111 Ft/m2
Alapterület: 180.00m2
Telekterület: 784m2
Szobaszám: 6
Emelet: nincs megadva
Várvölgy

15 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 45 042 €
nincs megadva
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 10422m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Budapest V. kerület Nagy Ignác utca

139 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 394 085 €
1 970 423 Ft/m2
Alapterület: 71.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 2.
Tatabánya

39 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 112 648 €
727 091 Ft/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Oroszlány

26 800 000 Ft

Kalkulált € ár: 75 493 €
↑ Árváltozás! 25 900 000 Ft
765 714 Ft/m2
Alapterület: 35.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Peresznye Kivételes családi ház az osztrák határ közelében – 240 m² élettér, nyugodt környezet Peresznyén

120 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 338 028 €