Senior listing termékfejlesztőt keresünk!

Ha profi vagy az online termékfejlesztésben, ha mindenben látsz optimalizálási lehetőséget, éjszakánként konverziókkal álmodsz, keresed a kihívásokat, szomjazol a tudásra, szeretsz gondolkozni és önmagadat megvalósítani, akkor nincs jobb hely számodra mint az Otthontérkép Csoport!

Elvárások:

  • MSC/BSC diploma IT vagy közgazdasági területen
  • Releváns tapasztalat listing portálok üzleti és termékfejlesztési menedzselésében
  • Kiváló elemzői készség
  • Erős tapasztalat IT, marketing munkatársak briefelésében
  • Legalább középfokú szakmai angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség

Feladatok:

  • A konverziós teljesítmény felelőse, minden feladatot ennek szellemében vizsgál és hajt végre
  • Konverzió-követés, konverzió-optimalizálás: nyomon követi a havi konverziós célokat, beavatkozik ha szükséges, minimalizálja a lemorzsolódást a konverziós csatornákban
  • A Csoport üzleti kulcspontjainak, kulcsszámainak kutatása, megtérülési lehetőségeinek megtalálása, ezek megvalósítása
  • Üzleti és vezetői dashboard követése, következtetések levonása
  • Státusz riportok elkészítése, kiértékelése, javaslattétel és annak megvalósítása az eredmények tükrében
  • User igények monitorzása: személyes interjúk, anonim feedback-ek, kvantitatív kutatások (kérdőívek) és webanalitikai eszközök segítségével
  • Kompetitív analízis, közvetlen versenytársak monitorozása,
  • A piaci igények termékfejlesztési igényekké történő lefordítása, highlevel feature leírások, drótvázak, folyamatábrák segítségével
  • Adminisztrátori igények termékfejlesztési igényekké történő lefordítása, üzleti igények és backend funkciók összehangolása, funkciótervezés
  • Hirdetői igények termékfejlesztési igényekké (PRD) történő lefordítása, üzleti igények és sales termékek összehangolása, funkciótervezés, kapcsolódási pontok megtervezése
  • Termék dizájn és arculati kézikönyvének specifikálása, elkészítés koordinálása, frontend elemek grafikai template-jeinek elkészíttetése, implementálás folyamatos ellenőrzése
  • Frontend modulok és feature-ök UX/UI tervezésének és tesztelésének koordinálása
  • Elkészült fejlesztések üzleti és funkcionális visszaellenőrzése, usability tesztelése
  • Egyéb steakholder-ektől (üzemeltetés, marketing, sales) érkező fejlesztési feladatok gyűjtése, rendszerzése, specifikálása és priorizálása, és átadása fejlesztésre
  • Szükség szerint a fejlesztési munkák projektmenedzselése
  • Userek érdekképviselete a szervezetben
  • Stratégiai döntéshozatal támogatása

Előnyök:

  • Tapasztalat startup management módszertanok, vagy startup termékfejlesztés területén: lean startup, customer development, design thinking, build-measeure- learn ciklusok használata
  • UX/UI design ismeretek

Amit kínálunk:

  • izgalmas, innovatív termékfejlesztés
  • fiatal csapat
  • biztos céges háttér
  • tisztes fizetés
  • fejlődési, tanulási lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fontos érv mellettünk még az óriási perspektíva, Magyarország legnagyobb médiacsoportja támogat bennünket. Szóval ha nagy dolgok tevékeny részese akarsz lenni, küldd el az önéletrajzod egy rövid kísérőlevéllel és fizetési igényeddel az allas@otthonterkep.hu -ra.

Legyél Te is az Otthontérkép Csapat tagja!