Eladó ingatlanok Magyarország
68322 találat

Részletes keresés
Szárföld

75 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 208 333 €
824 176 Ft/m2
Alapterület: 91.00m2
Telekterület: 500m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Mihályi

37 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 105 278 €
440 698 Ft/m2
Alapterület: 86.00m2
Telekterület: 2841m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Himod

48 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 133 333 €
240 000 Ft/m2
Alapterület: 200.00m2
Telekterület: 1010m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Potyond

27 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 75 000 €
225 000 Ft/m2
Alapterület: 120.00m2
Telekterület: 825m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Székesfehérvár

48 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 133 333 €
923 077 Ft/m2
Alapterület: 52.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 6.
Nyíregyháza

75 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 208 333 €
961 538 Ft/m2
Alapterület: 78.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: földszint
Budapest III. kerület

199 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 552 778 €
737 037 Ft/m2
Alapterület: 270.00m2
Telekterület: 1000m2
Szobaszám: 7
Emelet: nincs megadva
Várpalota

53 300 000 Ft

Kalkulált € ár: 148 056 €
772 464 Ft/m2
Alapterület: 69.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 3.
Nyíregyháza

34 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 96 944 €
↓ Árváltozás! 35 900 000 Ft
684 314 Ft/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 4.
Székesfehérvár

650 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 805 556 €
541 667 Ft/m2
Alapterület: 1200.00m2
Telekterület: 3000m2
Szobaszám: 6
Emelet: nincs megadva
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Albertirsa

26 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 74 722 €
↓ Árváltozás! 28 900 000 Ft
768 571 Ft/m2
Alapterület: 35.00m2
Telekterület: 900m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Győr

49 600 000 Ft

Kalkulált € ár: 137 778 €
1 550 000 Ft/m2
Alapterület: 32.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 1.
Peljesac

250 000 €

Kalkulált Ft ár: 90 000 000 Ft
219 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 1140m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Kastela

295 000 €

Kalkulált Ft ár: 106 200 000 Ft
4 683 €/m2
Alapterület: 63.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Zadar

0 €

Kalkulált Ft ár: 0 Ft
0 €/m2
Alapterület: 290.00m2
Telekterület: 525m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Peljesac

195 000 €

Kalkulált Ft ár: 70 200 000 Ft
292 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 668m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Split

440 000 €

Kalkulált Ft ár: 158 400 000 Ft
3 212 €/m2
Alapterület: 137.00m2
Telekterület: 360m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Trogir

1 500 000 €

Kalkulált Ft ár: 540 000 000 Ft
326 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 4600m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Kastela

595 000 €

Kalkulált Ft ár: 214 200 000 Ft
5 777 €/m2
Alapterület: 103.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Krk

470 000 €

Kalkulált Ft ár: 169 200 000 Ft
4 196 €/m2
Alapterület: 112.00m2
Telekterület: 35m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 68322

  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41