Eladó ingatlanok Magyarország
68306 találat

Részletes keresés
Vecsés

71 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 198 611 €
752 632 Ft/m2
Alapterület: 95.00m2
Telekterület: 877m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Nyíregyháza

16 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 46 944 €
3 753 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 4503m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Nyíregyháza

12 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 35 833 €
↓ Árváltozás! 15 900 000 Ft
10 750 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 1200m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Szombathely

75 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 210 833 €
↑ Árváltozás! 70 900 000 Ft
973 077 Ft/m2
Alapterület: 78.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: földszint
Szombathely

75 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 210 833 €
↑ Árváltozás! 70 900 000 Ft
973 077 Ft/m2
Alapterület: 78.00m2
Telekterület: 480m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Makó Csokonai utca 9/C

84 999 000 Ft

Kalkulált € ár: 236 108 €
326 919 Ft/m2
Alapterület: 260.00m2
Telekterület: 420m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Krk

249 000 €

Kalkulált Ft ár: 89 640 000 Ft
4 293 €/m2
Alapterület: 58.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Opatija

530 000 €

Kalkulált Ft ár: 190 800 000 Ft
4 690 €/m2
Alapterület: 113.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Split

675 000 €

Kalkulált Ft ár: 243 000 000 Ft
2 328 €/m2
Alapterület: 290.00m2
Telekterület: 430m2
Szobaszám: 8
Emelet: nincs megadva
Trogir

1 800 000 €

Kalkulált Ft ár: 648 000 000 Ft
293 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 6150m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Zadar

890 000 €

Kalkulált Ft ár: 320 400 000 Ft
4 541 €/m2
Alapterület: 196.00m2
Telekterület: 530m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Split

250 000 €

Kalkulált Ft ár: 90 000 000 Ft
4 717 €/m2
Alapterület: 53.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Split

2 700 000 €

Kalkulált Ft ár: 972 000 000 Ft
8 182 €/m2
Alapterület: 330.00m2
Telekterület: 960m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Kastela

1 250 000 €

Kalkulált Ft ár: 450 000 000 Ft
6 944 €/m2
Alapterület: 180.00m2
Telekterület: 98m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Szolnok

32 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 91 639 €
868 158 Ft/m2
Alapterület: 38.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Debrecen

75 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 208 333 €
1 102 941 Ft/m2
Alapterület: 68.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 2.
Debrecen

189 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 527 500 €
973 846 Ft/m2
Alapterület: 195.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Deszk Rózsa utca

15 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 41 667 €
18 519 Ft/m2
Alapterület: 810.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Deszk Széchenyi István

59 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 165 278 €
572 115 Ft/m2
Alapterület: 104.00m2
Telekterület: 1485m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Kerepes József Attila utca

99 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 277 500 €
832 500 Ft/m2
Alapterület: 120.00m2
Telekterület: 1005m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 68306

  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30