Eladó ingatlanok Magyarország
68323 találat

Részletes keresés
Miskolc Fő utca

12 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 35 833 €
151 765 Ft/m2
Alapterület: 85.00m2
Telekterület: 990m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Miskolc Baráthegy dűlő

14 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 41 639 €
374 750 Ft/m2
Alapterület: 40.00m2
Telekterület: 3237m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Miskolc Munkás utca

23 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 65 278 €
635 135 Ft/m2
Alapterület: 37.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 2.
Miskolc Szathmáry Király Pál utca

149 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 416 389 €
434 493 Ft/m2
Alapterület: 345.00m2
Telekterület: 1378m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Sárospatak

155 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 433 056 €
4 945 Ft/m2
Alapterület: 31527.00m2
Telekterület: 31527m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Sárospatak Nefelejcs utca

349 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 969 444 €
nincs megadva
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 38796m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Sárospatak Kölcsey Ferenc utca

9 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 27 500 €
7 263 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 1363m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Sátoraljaújhely Móricz Zsigmond utca

47 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 133 056 €
290 303 Ft/m2
Alapterület: 165.00m2
Telekterület: 296m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Sátoraljaújhely Móricz Zsigmond utca

47 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 133 056 €
290 303 Ft/m2
Alapterület: 165.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Sátoraljaújhely Hegyalja utca

59 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 166 389 €
184 308 Ft/m2
Alapterület: 325.00m2
Telekterület: 406m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Monor

24 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 68 056 €
↓ Árváltozás! 27 000 000 Ft
445 455 Ft/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 436m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Monor

62 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 172 222 €
8 109 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 7646m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Úri Eladó 1.180 m2 telek

4 800 000 Ft

Kalkulált € ár: 13 333 €
4 068 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 1180m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Üllő 4,6hektár Vecsés és Üllő között

110 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 305 556 €
2 391 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 46000m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Nyáregyháza Lakóházas komplexum több épülettel, tóval, erdei környezetben

79 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 219 444 €
316 000 Ft/m2
Alapterület: 250.00m2
Telekterület: 9800m2
Szobaszám: 10
Emelet: nincs megadva
Kistarcsa Móraliget

116 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 324 722 €
1 217 708 Ft/m2
Alapterület: 96.00m2
Telekterület: 456m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Bakonybél

43 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 119 444 €
398 148 Ft/m2
Alapterület: 108.00m2
Telekterület: 1798m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Pápa

44 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 124 722 €
680 303 Ft/m2
Alapterület: 66.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Mályi

19 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 55 278 €
nincs megadva
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 851m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Budapest XIII. kerület

72 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 200 000 €
2 057 143 Ft/m2
Alapterület: 35.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 8.

Találatok száma: 68323

  • 230
  • 231
  • 232
  • 233
  • 234
  • 235
  • 236
  • 237
  • 238
  • 239
  • 240