Eladó ingatlanok Magyarország
67892 találat

Részletes keresés
Gyula

49 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 138 997 €
332 667 Ft/m2
Alapterület: 150.00m2
Telekterület: 653m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Gyula

49 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 138 997 €
332 667 Ft/m2
Alapterület: 150.00m2
Telekterület: 653m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Vonyarcvashegy

73 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 204 735 €
918 750 Ft/m2
Alapterület: 80.00m2
Telekterület: 719m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Gyenesdiás

64 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 180 780 €
81 024 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 801m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Keszthely

99 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 278 273 €
587 647 Ft/m2
Alapterület: 170.00m2
Telekterület: 393m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Keszthely

99 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 278 273 €
587 647 Ft/m2
Alapterület: 170.00m2
Telekterület: 393m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Nagykorpád

55 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 153 203 €
3 990 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 13785m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Balatonberény

14 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 41 504 €
nincs megadva
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 3600m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Vonyarcvashegy

119 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 333 983 €
428 214 Ft/m2
Alapterület: 280.00m2
Telekterület: 1547m2
Szobaszám: 9
Emelet: nincs megadva
Vonyarcvashegy

119 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 333 983 €
428 214 Ft/m2
Alapterület: 280.00m2
Telekterület: 1547m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Vonyarcvashegy

39 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 111 142 €
57 000 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 700m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Szeged

52 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 147 354 €
979 630 Ft/m2
Alapterület: 54.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 4.
Szeged Római körút

75 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 211 421 €
948 750 Ft/m2
Alapterület: 80.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.
Primosten

795 000 €

Kalkulált Ft ár: 283 815 000 Ft
4 184 €/m2
Alapterület: 190.00m2
Telekterület: 520m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Ciovo

228 445 €

Kalkulált Ft ár: 81 554 865 Ft
4 479 €/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 65m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Sibenik

260 000 €

Kalkulált Ft ár: 92 820 000 Ft
4 063 €/m2
Alapterület: 64.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Sibenik

280 000 €

Kalkulált Ft ár: 99 960 000 Ft
4 444 €/m2
Alapterület: 63.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Kastela

260 000 €

Kalkulált Ft ár: 92 820 000 Ft
4 727 €/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 70m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Rogoznica

55 000 €

Kalkulált Ft ár: 19 635 000 Ft
80 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 685m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Vodice

405 000 €

Kalkulált Ft ár: 144 585 000 Ft
3 616 €/m2
Alapterület: 112.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 67892

  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57