Kiadó Lakás Magyarország
2817 találat

Fix 3%
Ár (E Ft, -tól -ig)

Részletes keresés
Debrecen

150 000 Ft

Kalkulált € ár: 417 €
4 054 Ft/m2
Alapterület: 37.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 3.
Nyíregyháza

200 000 Ft

Kalkulált € ár: 556 €
4 000 Ft/m2
Alapterület: 50.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Pákozd

180 000 Ft

Kalkulált € ár: 500 €
2 687 Ft/m2
Alapterület: 67.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Budapest VIII. kerület Rákóczi térnél

300 000 Ft

Kalkulált € ár: 833 €
↓ Árváltozás! 315 000 Ft
6 522 Ft/m2
Alapterület: 46.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 4.
Budapest IX. kerület Balázs Béla

250 000 Ft

Kalkulált € ár: 694 €
4 098 Ft/m2
Alapterület: 61.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 1.
Budapest II. kerület Nagybányai út

300 000 Ft

Kalkulált € ár: 833 €
↓ Árváltozás! 320 000 Ft
4 286 Ft/m2
Alapterület: 70.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Budapest VII. kerület Murányi utca 42

200 000 Ft

Kalkulált € ár: 556 €
6 667 Ft/m2
Alapterület: 30.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 2.
Gödöllő

500 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 389 €
5 556 Ft/m2
Alapterület: 90.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Budapest V. kerület Október 6. utca 15

2 000 000 €

Kalkulált Ft ár: 720 000 000 Ft
13 333 €/m2
Alapterület: 150.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 5
Emelet: 1.
Győr

170 000 Ft

Kalkulált € ár: 472 €
3 400 Ft/m2
Alapterület: 50.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: földszint
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Budapest V. kerület Só utca

490 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 361 €
↓ Árváltozás! 500 000 Ft
6 049 Ft/m2
Alapterület: 81.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Budapest II. kerület

200 000 Ft

Kalkulált € ár: 556 €
4 167 Ft/m2
Alapterület: 48.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: félemelet
Békéscsaba

75 000 Ft

Kalkulált € ár: 208 €
2 027 Ft/m2
Alapterület: 37.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 4.
Budapest XIII. kerület

1 100 000 €

Kalkulált Ft ár: 396 000 000 Ft
25 581 €/m2
Alapterület: 43.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Debrecen

200 000 Ft

Kalkulált € ár: 556 €
3 448 Ft/m2
Alapterület: 58.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 2.
Budapest VIII. kerület

82 000 Ft

Kalkulált € ár: 228 €
3 727 Ft/m2
Alapterület: 22.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 1.
Budapest VI. kerület Szondi utca

240 000 Ft

Kalkulált € ár: 667 €
7 059 Ft/m2
Alapterület: 34.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Székesfehérvár

400 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 111 €
6 667 Ft/m2
Alapterület: 60.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 5.
Budapest VI. kerület Székely Mihály utca

280 000 Ft

Kalkulált € ár: 778 €
↓ Árváltozás! 290 000 Ft
6 667 Ft/m2
Alapterület: 42.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Debrecen

395 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 097 €
5 411 Ft/m2
Alapterület: 73.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.

Találatok száma: 2817

  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126