Kiadó Lakás Magyarország
2794 találat

Fix 3%
Ár (E Ft, -tól -ig)

Részletes keresés
Budapest XIII. kerület

848 350 Ft

Kalkulált € ár: 2 350 €
↓ Árváltozás! 853 050 Ft
9 025 Ft/m2
Alapterület: 94.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 2.
Budapest XIV. kerület

180 000 Ft

Kalkulált € ár: 499 €
4 286 Ft/m2
Alapterület: 42.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 2.
Debrecen

210 000 Ft

Kalkulált € ár: 582 €
5 526 Ft/m2
Alapterület: 38.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 3.
Budapest V. kerület Magyar utca

3 250 €

Kalkulált € ár: 9 Ft
18 Ft/m2
Alapterület: 179.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Debrecen

300 000 Ft

Kalkulált € ár: 831 €
3 750 Ft/m2
Alapterület: 80.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.
Budapest VI. kerület Szondi utca

3 475 €

Kalkulált € ár: 10 Ft
30 Ft/m2
Alapterület: 117.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Révfülöp Kossuth utca 34

200 000 Ft

Kalkulált € ár: 554 €
5 882 Ft/m2
Alapterület: 34.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: földszint
Marosvásárhely

400 000 €

Kalkulált Ft ár: 144 400 000 Ft
6 154 €/m2
Alapterület: 65.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 4.
Gyomaendrőd M1

2 000 000 €

Kalkulált Ft ár: 722 000 000 Ft
80 000 €/m2
Alapterület: 25.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: földszint
Tatabánya

160 000 Ft

Kalkulált € ár: 443 €
2 712 Ft/m2
Alapterület: 59.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 4.
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Budapest XIV. kerület

250 000 Ft

Kalkulált € ár: 693 €
3 165 Ft/m2
Alapterület: 79.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 2.
Debrecen

300 000 Ft

Kalkulált € ár: 831 €
4 286 Ft/m2
Alapterület: 70.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Rechnitz

680 €

Kalkulált Ft ár: 245 480 Ft
8 €/m2
Alapterület: 89.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 2.
Budapest XIII. kerület Turóc utca

1 300 €

Kalkulált € ár: 4 Ft
22 Ft/m2
Alapterület: 60.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Budapest XIII. kerület

170 000 Ft

Kalkulált € ár: 471 €
5 862 Ft/m2
Alapterület: 29.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 3.
Miskolc

90 000 Ft

Kalkulált € ár: 249 €
1 385 Ft/m2
Alapterület: 65.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: tetőtér
Szeged Dugonics tér

380 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 053 €
4 000 Ft/m2
Alapterület: 95.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Pécs

525 000 €

Kalkulált Ft ár: 189 525 000 Ft
8 468 €/m2
Alapterület: 62.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Pécs

466 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 291 €
7 169 Ft/m2
Alapterület: 65.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: 1.
Pécs

380 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 053 €
6 552 Ft/m2
Alapterület: 58.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.

Találatok száma: 2794

  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130