Kiadó Magyarország
6370 találat

Fix 3%
Ár (E Ft, -tól -ig)

Részletes keresés
Budapest XI. kerület Irodaház A ép. II.em. 263 m² iroda

803 238 Ft

Kalkulált € ár: 2 231 €
↓ Árváltozás! 813 569 Ft
3 054 Ft/m2
Alapterület: 263.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 5
Emelet: 2.
Budapest XI. kerület Irodaház A ép. II.em. 176 m² iroda

537 408 Ft

Kalkulált € ár: 1 493 €
↓ Árváltozás! 544 320 Ft
3 053 Ft/m2
Alapterület: 176.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 2.
Budapest XI. kerület Irodaház A ép. III.em. 239 m² iroda

729 955 Ft

Kalkulált € ár: 2 028 €
↓ Árváltozás! 739 343 Ft
3 054 Ft/m2
Alapterület: 239.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 7
Emelet: 3.
Budapest XI. kerület Irodaház A ép. IV.em. 29 m² iroda

88 730 Ft

Kalkulált € ár: 246 €
↓ Árváltozás! 89 871 Ft
3 060 Ft/m2
Alapterület: 29.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 4.
Budapest XI. kerület Irodaház A ép. Fsz. 78 m² raktár

154 110 Ft

Kalkulált € ár: 428 €
↓ Árváltozás! 156 092 Ft
1 976 Ft/m2
Alapterület: 78.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 1.
Budapest XI. kerület Irodaház B ép. Fsz. 107 m² raktár

192 188 Ft

Kalkulált € ár: 534 €
↓ Árváltozás! 194 660 Ft
1 796 Ft/m2
Alapterület: 107.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 1.
Budapest XI. kerület Irodaház B ép. II.em. 268m² iroda

664 216 Ft

Kalkulált € ár: 1 845 €
↓ Árváltozás! 672 759 Ft
2 478 Ft/m2
Alapterület: 268.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 9
Emelet: 2.
Budapest XI. kerület Irodaház B ép. III.em. 153 m² iroda

379 347 Ft

Kalkulált € ár: 1 054 €
↓ Árváltozás! 384 226 Ft
2 479 Ft/m2
Alapterület: 153.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 7
Emelet: 3.
Budapest XI. kerület Irodaház B ép. IV.em. 214 m² iroda

530 583 Ft

Kalkulált € ár: 1 474 €
↓ Árváltozás! 537 406 Ft
2 479 Ft/m2
Alapterület: 214.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 4.
Budapest XI. kerület Irodaház C ép. Fszt. 161 m² raktár

289 180 Ft

Kalkulált € ár: 803 €
↓ Árváltozás! 292 899 Ft
1 796 Ft/m2
Alapterület: 161.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 1.
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Budapest XII. kerület A kat. irodaház III.em. 92m² iroda

426 406 Ft

Kalkulált € ár: 1 184 €
↓ Árváltozás! 431 890 Ft
4 635 Ft/m2
Alapterület: 92.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 3.
Budapest XII. kerület XII.ker irodaház III.e. 196m² iroda

908 133 Ft

Kalkulált € ár: 2 523 €
↓ Árváltozás! 919 813 Ft
4 633 Ft/m2
Alapterület: 196.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 3.
Budapest XII. kerület A kat. irodaház V.em. 311m² iroda

1 441 231 Ft

Kalkulált € ár: 4 003 €
↓ Árváltozás! 1 459 766 Ft
4 634 Ft/m2
Alapterület: 311.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 5.
Budapest XII. kerület A kat. irodaház V.em. 519m² iroda

2 405 045 Ft

Kalkulált € ár: 6 681 €
↓ Árváltozás! 2 435 976 Ft
4 634 Ft/m2
Alapterület: 519.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 5.
Budapest XII. kerület XII.ker. irodaház VI.e. 310m² iroda

1 436 561 Ft

Kalkulált € ár: 3 990 €
↓ Árváltozás! 1 455 036 Ft
4 634 Ft/m2
Alapterület: 310.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 6.
Budapest XII. kerület XII.ker. irodaház VI.em. 98m² iroda

454 067 Ft

Kalkulált € ár: 1 261 €
↓ Árváltozás! 459 906 Ft
4 633 Ft/m2
Alapterület: 98.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 6.
Budapest XI. kerület Irodaház C ép. III.em. 116m² iroda

287 384 Ft

Kalkulált € ár: 798 €
↓ Árváltozás! 291 080 Ft
2 477 Ft/m2
Alapterület: 116.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: 3.
Budapest XII. kerület A kat. irodaház II.em. 873m² iroda

4 045 648 Ft

Kalkulált € ár: 11 238 €
↓ Árváltozás! 4 097 679 Ft
4 634 Ft/m2
Alapterület: 873.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 2.
Debrecen

330 000 Ft

Kalkulált € ár: 917 €
95 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 3492m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Jászalsószentgyörgy

2 050 000 Ft

Kalkulált € ár: 5 694 €
1 025 Ft/m2
Alapterület: 2000.00m2
Telekterület: 3000m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 6370

  • 249
  • 250
  • 251
  • 252
  • 253
  • 254
  • 255
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259