Kiadó Magyarország
6370 találat

Fix 3%
Ár (E Ft, -tól -ig)

Részletes keresés
Budapest XIV. kerület B kat.Irodaház II.em. 298 m² iroda

631 526 Ft

Kalkulált € ár: 1 754 €
↓ Árváltozás! 639 648 Ft
2 119 Ft/m2
Alapterület: 298.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 2.
Budapest XIV. kerület B kat.Irodaház III.em. 335 m² iroda

710 198 Ft

Kalkulált € ár: 1 973 €
↓ Árváltozás! 719 331 Ft
2 120 Ft/m2
Alapterület: 335.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 3.
Budapest XIV. kerület B kat.Irodaház IV.em. 92 m² iroda

195 062 Ft

Kalkulált € ár: 542 €
↓ Árváltozás! 197 571 Ft
2 120 Ft/m2
Alapterület: 92.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 4.
Miskolc Széchenyi út

250 000 Ft

Kalkulált € ár: 694 €
2 101 Ft/m2
Alapterület: 119.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: 1.
Nyíregyháza

160 000 Ft

Kalkulált € ár: 444 €
↑ Árváltozás! 150 000 Ft
2 807 Ft/m2
Alapterület: 57.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 3.
Pécs

260 000 Ft

Kalkulált € ár: 722 €
↑ Árváltozás! 230 000 Ft
4 063 Ft/m2
Alapterület: 64.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 3.
Debrecen

590 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 639 €
1 967 Ft/m2
Alapterület: 300.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Budapest XIX. kerület XIX. kerület, Kosárfonó utca

220 000 Ft

Kalkulált € ár: 611 €
3 667 Ft/m2
Alapterület: 60.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: földszint
Törökszentmiklós

4 353 700 Ft

Kalkulált € ár: 12 094 €
1 700 Ft/m2
Alapterület: 2561.00m2
Telekterület: 4600m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Mosonmagyaróvár

100 000 Ft

Kalkulált € ár: 278 €
5 000 Ft/m2
Alapterület: 20.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: földszint
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Gödöllő Szabadság út 179/A

500 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 389 €
6 250 Ft/m2
Alapterület: 80.00m2
Telekterület: 540m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Győr

300 000 Ft

Kalkulált € ár: 833 €
2 500 Ft/m2
Alapterület: 120.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Budapest XI. kerület B.kat.Irodaház I.em. 277 m² iroda

796 054 Ft

Kalkulált € ár: 2 211 €
↓ Árváltozás! 806 292 Ft
2 874 Ft/m2
Alapterület: 277.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 1.
Budapest XIII. kerület A kat.Irodaház III.em. 589 m²iroda

2 115 865 Ft

Kalkulált € ár: 5 877 €
↓ Árváltozás! 2 143 077 Ft
3 592 Ft/m2
Alapterület: 589.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 3.
Budapest XIII. kerület A kat.Irodaház III.em 582 m²iroda

2 090 719 Ft

Kalkulált € ár: 5 808 €
↓ Árváltozás! 2 117 607 Ft
3 592 Ft/m2
Alapterület: 582.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 3.
Budapest XIII. kerület A kat.Irodaház III.em.2017 m²iroda

7 245 669 Ft

Kalkulált € ár: 20 127 €
↓ Árváltozás! 7 338 855 Ft
3 592 Ft/m2
Alapterület: 2017.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 3.
Budapest XIII. kerület A kat.Irodaház IV. em.3714 m² iroda

13 341 802 Ft

Kalkulált € ár: 37 061 €
↓ Árváltozás! 13 513 389 Ft
3 592 Ft/m2
Alapterület: 3714.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 4.
Budapest XIII. kerület A kat.Irodaház V.em. 3370 m²iroda

12 106 051 Ft

Kalkulált € ár: 33 628 €
↓ Árváltozás! 12 261 745 Ft
3 592 Ft/m2
Alapterület: 3370.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 5.
Budapest XIII. kerület A kat.Irodaház II.em 458 m² iroda

2 451 386 Ft

Kalkulált € ár: 6 809 €
↓ Árváltozás! 2 482 912 Ft
5 352 Ft/m2
Alapterület: 458.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 2.
Budapest XII. kerület

5 000 000 €

Kalkulált Ft ár: 1 800 000 000 Ft
9 398 €/m2
Alapterület: 532.00m2
Telekterület: 770m2
Szobaszám: 15
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 6370

  • 245
  • 246
  • 247
  • 248
  • 249
  • 250
  • 251
  • 252
  • 253
  • 254
  • 255