Kiadó Lakás
Hirdetéskód: 9300933

Duna House Óbuda

Felújításhoz személyi kölcsönt keres? Kalkuláljon itt! →
100.00 m2
ALAPTERÜLET
3
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Gáz (cirkó)
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1993
  • Fűtés Gáz (cirkó)
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az MBH Bank személyi kölcsön ajánlata

Fizetett hirdetés
1 millió Ft
6 évre
20 585 Ft/hó
THM: 14.5%
Részletek →
2 millió Ft
6 évre
41 169 Ft/hó
THM: 14.5%
Részletek →
3 millió Ft
6 évre
61 754 Ft/hó
THM: 14.5%
Részletek →

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek.

Az ingatlan leírása

Kiadó panorámás lakás a II. kerületben, a Szalamander közben Csatárka tetején, a Látó-hegy közelében

A Rózsadomb tetején, Csatárka tetején, a Szalamander közben kiadó egy Dunára néző, extra panorámás, felújított lakás egy 3 lakásos családi házban. A lakás bútorozatlan, azonban gépesített konyhával rendelkezik, így azonnal költözhető. A nappali és a konyha egy légtérben található, emellett 2 külön nyíló hálószoba biztosít kényelmes életteret. A nappaliból nyílik a kb. 20 m²-es panorámás terasz, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik a Dunára és a városra. Az ingatlan klimatizált, valamint dupla komforttal rendelkezik: fürdőszoba WC-vel , külön vendég WC.

A lakás helyiségei:2 hálószoba, amerikai konyhás nappali, fürdőszoba WC-vel, külön vendég WC, háztartási helyiség.Kisállat hozható.

Parkolás a ház előtt az utcán ingyenesen biztosított.

Elhelyezkedés:

A környék csendes, zöldövezeti, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkezik: Rózsadomb Center kb. 3 perc autóval , Árpád-kilátó és erdei séták 2 perc gyalog, Széna tér kb. 10 perc autóval, forgalomtól függően. A közelben számos állami és magán óvoda, bölcsőde és iskola található, így családok számára is ideális választás. A lakás tökéletes azoknak, akik csendes, természetközeli környezetben, mégis Budapest egyik legjobb lokációjában szeretnének élni.

Ha felkeltette az ingatlan az érdeklődését, kérem keressen bizalommal.

Térkép

Ingatlan adásvétel ügyvédi díja
150 000 Ft
a hirdetésben szereplő ár alapján
  • A vételár 0,45%-a
  • Szerződéscsomag teljeskörű képviselettel
  • Ingyenes tulajdoni lap ellenőrzés
  • Az ÁFA-t már tartalmazza
Érdekel az ajánlat →
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Minimum díj: 150 000 Ft, maximum díj: 600 000 Ft. A díj kizárólag lakóingatlan adásvételére vonatkozik.

A hirdető elérhetősége

Duna House Óbuda

Török Lilla
+36 30 712