Eladó Üdülő, hétvégi ház
Hirdetéskód: 9090682

SZÖVINK PLUSZ Ingatlanközvetítő Kft.

301 m2
ALAPTERÜLET
1
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Elektromos
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1980
  • Fűtés Elektromos
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

***Bokodi-tó, kikapcsolódás, pihenés***
Eladó egy téglaépítésű nyaraló, mely külső hőszigeteléssel van ellátva, biztosítva ezzel a kellemes otthoni hőmérsékletet minden évszakban. Az ingatlan méretei és az ár tekintetében kitűnő választás azok számára, akik olcsó lakhatási lehetőséget keresnek, vagy csak a pihenőidejüket a városi zajtól mentesen szeretnék eltölteni.
A nyaraló egy csendes környéken helyezkedik el, ahol a rendezett udvar kellemes kikapcsolódási lehetőséget biztosít. A kertben található fúrt kút gondoskodik a vízellátásról. A kerti sütögetőnél baráti összejöveteleket és családi rendezvényeket tarthat.
Az ingatlan klímaberendezéssel van felszerelve, így a nyári hónapokban is biztosított a hűvös, komfortos környezet.A közelben horgászat és lovaglási lehetőség is adott. Pár perc sétával elérhető a Bokodi-tó, mely ismert a híres lebegő faluról.
Kérdéseivel keressen elérhetőségeim bármelyikén.

Térkép

A hirdető elérhetősége

SZÖVINK PLUSZ Ingatlanközvetítő Kft.

Verli Zsófia
+36 70 679