Eladó Üdülő, hétvégi ház
Hirdetéskód: 9150077

Duna House - Zalaegerszeg

375 m2
ALAPTERÜLET
4
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Elektromos
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 2025
  • Fűtés Elektromos
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Eladó Balatonmáriafürdő alsón, közigazgatásilag Balatonkeresztúron 2 db jelenleg épülő nyaraló.
Kulcsrakész állapotú átadása még ebben az évben tervezett.
Amennyiben Ön szeretné kiválasztani belső burkolatok színeit, árnyalatait, most még megteheti, vegye fel velem a kapcsolatot egy személyes megtekintés miatt.
Az épületek teljesen egyformák, lakótere 75m2+18m2 terasz.
A földszinti alapterülete 43m2+18m2 terasz, az emeleti alapterület 32m2.
A földszinten szélfogó, fürdőszoba, különálló wc, nappali-konyha-étkező és egy hálószoba valamint a részben fedett terasz található. Az emeleten közlekedő, 2 db külön nyíló szoba és fürdő-wc található.
A 2 db épület egy 638 m2-es telken helyezkedik el, az épületekhez egyenlő méretű 319 m2-es telek tartozik, kizárólagos használattal.

Az ingatlanok kulcsrakész állapotban, telekrendezéssel, elkerítve és külön-külön önálló autó és gyalog bejáraton lesznek megközelíthetőek.
Az épületek egyedi vízórával rendelkezenek és 3 fázisú villany mérőkkel lesznek felszerelve.

A Balaton-part és Balatonmáriafürdő egyik legszebb szabadstrandja az ingatlantól 500 m távolságra található, egy rövid sétával könnyen elérhető . Az ingatlan nyugodt környezetben, üdülőházas övezetben, egy kis utcában helyezkedik el. Éttermek, boltok, üzletek közvetlen közelben találhatók. Autópálya felhajtó (Balatonfenyvesi felhajtó), 5 perc alatt elérhető, ahogyan a szomszédos Balatonfenyves település is.

Műszaki adatok:Az épületek jelenlegi készültsége: 70%
Az épületek belső vakolási, aljzatolási munkái elkészültek, a gépészeti és villamos alapszerelésekkel együtt. A homlokzati hőszigetelési munkák elkészültek, a műanyag nyílászárók elhelyezésre kerültek.
Az épületek szerkezeti felépítése tégla falazat, Porotherm födém, vasbeton belső lépcső, fa tetőszerkezet cserépfedéssel.
A nyílászárók műanyag szerkezetek 3 rétegű üvegezéssel.Az épületek homlokzata 10 cm vtg. hőszigetelő rendszerrel készül.
A belső ajtók és burkolatok egyedi kialakításúak.
Az épületek fűtését és hűtését szintenként 1-1 db fűtő-hűtő klíma biztosítja.

Várható átadás 2025 November.

Térkép

A hirdető elérhetősége

Duna House - Zalaegerszeg

Halasi-Horváth Linda
+36 70 639