Aranyvillám Kft.
Felújításhoz személyi kölcsönt keres? Kalkuláljon itt! →1089 m2
TERÜLETnincs megadva
ÉPÍTÉSnincs megadva
FŰTÉSAz ingatlan leírása
!VIRTUÁLIS SÉTA! :
https://kuula.co/share/collection/7Tl9N?logo=1&card=1&info=0&fs=1&vr=1&zoom=1&sd=1&thumbs=3&inst=0
Jutányos árú telek panorámás kilátással!
Utcafrontja közel 20m széles, L alakú, panorámás külterületi telek balra oldalhatáros beépítéssel.
A környék nyugodt és csendes, a kilátás pedig igazán szép. Villany már van, a víz, gáz és csatorna az utcában elérhető, így könnyen megoldható a csatlakozás. Dupla villanyórahely került beépítésre, melyben jelenleg 1x32A található, ám lehetőséget ad a 3 fázisú ipari áram és a bojler vagy hőszivattyús tarifa vételezésére is.
Győrszemerei Polgármesteri Hivatal állásfoglalása szerint: "A Gesztes utca bár valóban külterület, a beépíthetőségi szabályok majdnem azonosak a falubeliekkel.
Épület oldalhatárra telepíthető, maximum 30%-os beépítettségű lehet a teljes telek, 4,5 méteres épületmagasság,a telek mérete min. 700 m2, 16m szélességben, és 40% zöldfelületnek kell lennie..”
Főbb jellemzők:
- 1089 m2 telek
- 30% beépíthetőség
- Villany már az utcában
- Víz, gáz, csatorna az utcában
- Panorámás kilátás
alkalmas.
Ha nyugodt környéken szeretnél építkezni vagy csak befektetésként néznéd, ez a telek jó választás lehet. Szívesen megmutatom, keress nyugodtan!