Eladó Telek
Hirdetéskód: 9308567

OTP Ingatlanpont - Takács Zsuzsanna

Felújításhoz személyi kölcsönt keres? Kalkuláljon itt! →
4327 m2
TERÜLET
nincs megadva
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az MBH Bank személyi kölcsön ajánlata

Fizetett hirdetés
1 millió Ft
6 évre
20 585 Ft/hó
THM: 14.5%
Részletek →
2 millió Ft
6 évre
41 169 Ft/hó
THM: 14.5%
Részletek →
3 millió Ft
6 évre
61 754 Ft/hó
THM: 14.5%
Részletek →

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek.

Az ingatlan leírása

Eladó egy 4327 nm-es, kiváló adottságokkal rendelkező, sík tereprendezett telek Budapest Rákospalota részén, frekventált, jól megközelíthető környezetben. A terület ideális választás logisztikai, kereskedelmi, szolgáltató vagy könnyűipari fejlesztésekhez.

A telek Gksz-2/4 övezeti besorolású (gazdasági, kereskedelmi-szolgáltató, raktározási és termelési övezet, közepes terhelhetőséggel). A beépítési mód szabadon álló. A maximális beépítettség 35%, míg terepszint alatt 40%. A kötelező zöldfelületi arány minimum 35%, amelyből új beépítés esetén jelentős rész összefüggően kialakítandó. Az épületmagasság maximuma 12,5 méter.

Az övezetben elhelyezhető raktározási, termelési (nem jelentős környezeti hatású), kereskedelmi, szolgáltató és irodai funkció. A kereskedelmi hasznosítás felső korlátja telekszinten bruttó 1500 nm. Lakófunkció nem létesíthető, kizárólag korlátozott méretű szolgálati lakás engedélyezett.

A beépítés során további előírás a zöldfelület intenzív kialakítása (faültetési kötelezettség), csapadékvíz helyben tartása és késleltetett elvezetése, valamint parkolók telken belüli biztosítása. A közművesítettség teljes körűen kiépítendő.

Kiemelkedő előny, hogy a telken ipari trafó található, amely nagy teljesítményű elektromos ellátást biztosít, így akár egy gyártóüzem energiaigényét is képes kiszolgálni. A további közművek az utcában elérhetők.

A telek elhelyezkedése kiváló, gyors kapcsolatot biztosít a főbb közlekedési útvonalakhoz, így hosszú távon is értékálló befektetési lehetőséget kínál.

Irányára nettó + 27 % ÁFA fizetendő.

Megtekintéshez és további információkért kérem, keressen bizalommal.
M325371
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok, amennyiben az ügyfél és az ingatlan megfelel a feltételeknek). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez.
Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.

Térkép

A hirdető elérhetősége

OTP Ingatlanpont - Takács Zsuzsanna

Takács Zsuzsanna
+36 30 495