Full Haus Kft.
55 m2
ALAPTERÜLET2
SZOBASZÁMnincs megadva
ÉPÍTÉSTávfűtés
FŰTÉS- CSOK igénybe vehető nem
- Tetőtér beépíthető nem
- Fűtés Távfűtés
- Klíma nem
- Szigetelt nem
Az ingatlan leírása
Tatabányán legfejlettebb részén, középsőn, a Kormányhivataltól 2 megállónyira keresi új, megbecsült tulajdonosát egy tégla építésű társasház záró szintjén lévő lakás, ahol a fejünk felett a nyugalmunkat már senki nem zavarhatja meg. Tágas terekkel, átlagnál nagyobb konyhával, ablakos fürdőszobával rendelkezik az ingatlan, ahol a fény és a friss levegő találkozik. Ami ritka kincs, hogy NAGY ERKÉLYES is!
Madárcsicsergős részen fekvő, 2 szobás, 55 nm-es, megkímélt, tiszta állapotú.
-A nyílászárók, ablakok új műanyagra cseréltek, redőnnyel ellátottak.
-A bejárati ajtó 16 ponton záródó biztonsági zárral ellátott.
-Beltéri ajtók is új dizájnt kaptak a felújítás alatt.
-Vízrendszer új szerelvényezést kapott a fürdőszoba felújítása miatt.
-A konyhában egyedi, letisztult konyhabútor a vételár részét képezi.
-Az ingatlan alkalmas egy amerikai konyhás átalakított lakás kialakítására is, aminek megvalósításában irodám szakmai csapata szívesen áll a rendelkezésükre! (Referencia munkával)
- A lépcsőházat kulturált, kedves barátságos lakók lakják.
- A város legdinamikusabb részén található, Semmelweis út közvetlen szomszédságában a Közgazdasági Szakközépiskola, Élményfürdő, az új katolikus iskola 200 m-re.
A megyeszékhely város egyik gyöngyszeme, új, Földi Imre stadionja is 350 m-re, majd a másik gyöngyszeme a városnak a Jászai Mari Színház, Népház is közvetlen szomszédságban 600 m-en belül helyezkedik el, honnan Budapest pillanatok alatt könnyen megközelíthető, 1-es út Győr -Budapest vonala egyaránt. Ennek köszönhetően pillanatok alatt 35 perc autó-tömegközlekedéssel már Budaörsre érkezhetünk.
A vételárat a tulajdonos áron alul határozta meg (sajnos családi okok miatt.)
Ne hagyja ki ez egy alkalmi egyben remek lehetőséget, az ingatlan befektetés céljára nagyon ajánlom, vagy friss házasok, gyerekes családok, párok részére kiválóan alkalmas, hisz ez a lehetőség megyeszékhelyünk ingatlanpiacán RITKA LEHETŐSÉG.
Az ingatlan megvételét HITELES VEVŐINEK irodám teljesen díjmentesen segíti, bármely bank finanszírozásával, akár a 10%-os start program konstrukciójával is.
Nem is húznám tovább az időt nézzük meg együtt az ingatlant nem fog benne csalódni, hisz ár-érték arányában nagyon jó vétel, remek lehetőséggel.
Ez most itt egy vissza nem térő alkalom, felújított lakást az ingatlanpiacon ennyiért már nem nagyon talál!
Szeretettel várom hívását mindazoknak akik még az új év 30% ÁREMELÉSE előtt jó árban, ÁRON ALUL szeretne ingatlant vásárolni.
Hívjon bizalommal: hétfőtől vasárnapig 10.00-21.00 óráig időpont egyeztetés céljából.
Nézze meg videónkat is, majd kérjen Időpontot megtekintésre.