Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9218958

GDN Ingatlanhálózat - Märcz Kft

59 m2
ALAPTERÜLET
2
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Gáz (konvektor)
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Fűtés Gáz (konvektor)
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

L-004671. Munkácsy Mihály utcában, a belváros szélén frekventált, csendes zöldövezetben, közkedvelt helyen, 4 emeletes épületben 2. emeleti 58 nm-es, erkélyes, tégla – gázkonvektor fűtéses, felújítandó lakás eladó.

A lakás 2 szobás, a fürdő és a wc külön helységben található. A lépcsőház átesett a panelprogramon, ablakai újak műanyag hőszigeteltek. A pinceszinten közös tárolók találhatók szintenként, ahol minden lakás használhatja a rá eső területet.

A falak tapétásak és festettek, szobák és a közlekedő burkolata szőnyegpadló, a fürdő, wc, konyha járólappal burkolt. Parkolás az épület körül fizetős övezetben megoldható.

Az közelben zöldövezeti park, iskola, óvoda, gyógyszertár, több bolt és hipermarket található. A lakás a szerződéskötést követően birtokba vehető, akár kiadható.

Az ingatlan elhelyezkedése, remek elosztása, valamint, a környék infrastruktúrája miatt befektetésnek is kiváló.

Jelenleg, megbízható bérlő lakja a lakást több éve, aki szívesen szerződne az új tulajdonossal amennyiben befektetési célú a vásárlás.

Eladási irányár: 52,9 M Ft

Ha felkeltette érdeklődését, hívja irodánkat bizalommal, éljen ingyenes, személyre szabott hitelügyintézés szolgáltatásunkkal. Segítünk továbbá adásvételhez szükséges ügyvédi közreműködésben, energetikai tanúsítvány, valamint értékbecslés elkészítésében.

For English details please send us a message or an e-mail, thank you ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: - GDN azonosító: 390082

Térkép

A hirdető elérhetősége

GDN Ingatlanhálózat - Märcz Kft

Koncz András
+36 20 933