Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9228673
Ingatlan Cafe Kft
66 m2
ALAPTERÜLET2
SZOBASZÁMTégla
ÉPÍTÉSGáz (cirkó)
FŰTÉS- CSOK igénybe vehető igen
- Belső szintek 4
- Tetőtér beépíthető nem
- Kilátás Panorámás
- Ingatlan komfort Összkomfortos
- Parkolási lehetőség Utcán, közterületen
- Építés éve 1984
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Építőanyag Tégla
- Erkély, terasz Erkély
- Klíma nem
- Szigetelt nem
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I
Az ingatlan leírása
Szegeden, a Szent István tér közelében, a Bercsényi utcában eladó egy 1984-ben épült, korának megfelelő állapotban lévő társasház 4. emeletén lévő lakás. A lakás nettó alapterülete 57,3 m2, melyben két szoba, egy külön konyha, kamra, előszoba, fürdőszoba és wc található. A kisebb szobából megközelíthető erkély tartozik még a lakáshoz, melynek alapterülete 9,2 m2, melyből szép panoráma nyílik a városra, főleg a Szent István téri víztoronyra. A lakásba belépve tágas előtér fogad, melyből nyílnak a különböző helyiségek. Balra van a konyha, melyből megközelíthető egy kamra is. A konyhában beépített bútor van, elég tágas, kb. 4 személy kényelmesen étkezhet az asztal mellett. A fürdőszoba és a wc egy közös előtérből nyílik, de külön helyiségben van. A fürdőszoba kádas, ablaka van, és itt találhatóak a fűtésre és a vízmelegítésre szolgáló kazánok. A fűtés vasradiátorokon keresztül történik. A szobák is külön bejáratúak, a nagyobbik szoba 26 m2-es, mert az alaprajzon lévő gardrob falát kivették, és egybenyitották a két helyiséget. Így kaptak egy tágas nappali szobát, melynek utca felöli fala csupa ablak, és a víztoronyra néz. Igény esetén lehet ebből a nagyszobából újra kettőt visszaállítani, így 3-ra lehetne a szobák számát növelni. A kisebb szoba hálószobának alkalmas, innen nyílik a tágas erkély. A szobákban padlószőnyeg van, a többi helyiség hidegburkolatos. A nyílászárók eredetiek, fából készültek. A társasház kis lakóközösséggel rendelkezik, szintenként 2 lakás található.Az udvar nagyon nagy méretű, szépen füvesített, kiválóan alkalmas szabadidős tevékenységek helyszínéül. A lakáshoz egy kb 6 m2-es saját tároló is rendelkezésre áll, mely az udvarról közelíthető meg.
A lakás nagyon sok lehetőséget rejt magában, felújítás során kényelmesen lehet belőle nappali + 2 szobát kialakítani. A belváros elhelyezkedése miatt akár saját lakásnak, akár befektetésnek is kiváló választás lehet.
Jelenleg az alatta lévő lakás is értékesítés alatt áll, amennyiben befektetői igény vagy nagyobb család együtt lakásának igénye merülne fel, akár mindkettő megvásárlására is nyílhat lehetőség.
A lakás nagyon sok lehetőséget rejt magában, felújítás során kényelmesen lehet belőle nappali + 2 szobát kialakítani. A belváros elhelyezkedése miatt akár saját lakásnak, akár befektetésnek is kiváló választás lehet.
Jelenleg az alatta lévő lakás is értékesítés alatt áll, amennyiben befektetői igény vagy nagyobb család együtt lakásának igénye merülne fel, akár mindkettő megvásárlására is nyílhat lehetőség.