Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9083143

-

45 m2
ALAPTERÜLET
2
SZOBASZÁM
Tégla
ÉPÍTÉS
Gáz (cirkó)
FŰTÉS
  • Belső szintek 2
  • Ingatlan komfort Összkomfortos
  • Parkolási lehetőség Udvari beálló
  • Építés éve 2020
  • Fűtés Gáz (cirkó)
  • Építőanyag Tégla
  • Erkély, terasz Balkon 10m2
  • Szigetelt igen
  • Bútorozott igen
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

ELADÓ TÉGLALAKÁS A BELVÁROSBAN !
Mosonmagyaróvár csendes, forgalommentes utcájában, az óváros közvetlen közelében, ELADÓ, egy 2020-ban épült 45 nm hasznos alapterületű, nappali +1 szobás, két erkéllyel rendelkező, 1. emeleti társasházi téglalakás. Amennyiben érdekli Önt ez az igényes, modern lakás, akkor keressen kérem a +36203994363 számon.
LAKÁS:
A lakás 2020-as építésű, keleti fekvésű, rendkívül világos ingatlan. Helyiségei: előtér,magas szinten gépesített, felszerelt konyha, étkező, nappali, hálószoba, zuhanyzós fürdő. A lakás különlegessége a nappaliból és a hálószobából nyíló erkélyek. ( 7 nm és 3 nm). A fűtés saját gáz-cirkó kazánnal működik, padlófűtéssel. A nyílászárók műanyagok, redőnyösek. Az exkluzív jellegű lakás extrái : kiváló minőségi beltéri - és tolóajtók, különleges hatású mennyezeti lámpák. A lakás inverteres klímával felszerelt.
Az ingatlanhoz tartozik a zárt udvarban egy saját parkolóhely.
HÁZ:
6 lakásos társasház, 2 lakott szinten
KÖRNYÉK:
Mosonmagyaróvár frekventált helyén fekszik.Néhány perces sétára található a bevásárlóközpont , de az óváros és a Fő utca is pár perc alatt , gyalogosan elérhető.

Térkép

A hirdető elérhetősége

Lajtahome Ingatlan-tanácsadó iroda

+36 20 399