Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9392044

Immo1 Miskolc - Zsuzsi irodája

Felújításhoz személyi kölcsönt keres? Kalkuláljon itt! →
54.00 m2
ALAPTERÜLET
3
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az MBH Bank személyi kölcsön ajánlata

Fizetett hirdetés
3 millió Ft
6 évre
58 305 Ft/hó
THM: 12.3%
Részletek →
5 millió Ft
6 évre
92 974 Ft/hó
THM: 10.5%
Részletek →
10 millió Ft
6 évre
185 947 Ft/hó
THM: 10.5%
Részletek →

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek.

Az ingatlan leírása

Miskolc-Hejőcsabán eladó egy 2 szobás, teraszos, részben felújított tégla lakás!

Nyugodt, zöld környezet, mégis pár perc a belváros – és egy tágas terasz, ami igazán kellemes otthonná teheti ezt a lakást.


Paraméterek:
- Tégla építésű társasház
- 3. emelet, zárószint
- 2 szoba
- Tágas terasz a nappaliból
- Műanyag nyílászárók, minden helyiségben redőnnyel
- Konvektoros fűtés
Teljesen felújított villanyhálózat
- Teljesen felújított vízhálózat
- Fürdőszoba zuhanyzóval
- Külön WC
- Rendezett, kulturált lépcsőház

A lakás részben felújított, így több fontos műszaki korszerűsítés már megtörtént: a villany- és vízhálózat teljes felújítása, valamint a műanyag nyílászárók cseréje is megtörtént. A komfortot minden helyiségben redőnyök is növelik.

Az ingatlan tágas előszobával, konyhával, fürdőszobával, külön WC-vel és két szobával rendelkezik. A nappaliból egy nagy méretű terasz nyílik, amely kiváló hely lehet egy reggeli kávéhoz, pihenéshez vagy akár növények kialakításához.

Külön előny, hogy a hálószobából közvetlen bejárat nyílik a fürdőszobába, így a lakás elrendezése a mindennapokban is praktikus.

A konyha, fürdőszoba, WC és előszoba még némi korszerűsítést igényel, ugyanakkor ez lehetőség is: az új tulajdonos saját ízlésére és igényeire alakíthatja ezeket a tereket.

 A társasház rendezett, a környék pedig csendes, zöld és nyugodt, miközben a belváros autóval mindössze néhány perc alatt elérhető.

Ha fontos számodra a jó elhelyezkedés, a tégla építés, a terasz és az, hogy a nagyobb műszaki felújítások már elkészültek, ezt a lakást érdemes megnézned!

Térkép

Ingatlan adásvétel ügyvédi díja
150 000 Ft
a hirdetésben szereplő ár alapján
  • A vételár 0,45%-a
  • Szerződéscsomag teljeskörű képviselettel
  • Ingyenes tulajdoni lap ellenőrzés
  • Az ÁFA-t már tartalmazza
Érdekel az ajánlat →
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Minimum díj: 150 000 Ft, maximum díj: 600 000 Ft. A díj kizárólag lakóingatlan adásvételére vonatkozik.

A hirdető elérhetősége

Immo1 Miskolc - Zsuzsi irodája

Hellebrand Mónika
+36 30 480