Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9218880

-

51 m2
ALAPTERÜLET
2
SZOBASZÁM
Panel
ÉPÍTÉS
Távfűtés
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető igen
  • Belső szintek 9
  • Kilátás Panorámás
  • Tájolás Nyugat
  • Ingatlan komfort Összkomfortos
  • Fűtés Távfűtés
  • Építőanyag Panel
  • Klíma igen
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Miskolc Avas I. ütemben 2 szobás jó állapotú panellakás eladó!


Miskolc Avason, a Középszer utcában, 9. emeleti, 51 nm-alapterületű, 2 szobás, távfűtésesnek köszönhetően alacsony rezsiköltséggel fenntartható, műanyag kétrétegű hőszigetelt nyílászárókkal és több ponton záródó acél biztonsági bejárati ajtóval szerelt, tehermentes panellakás eladó.


A lakás rendkívül jó elosztású és adottságú, mindkét szoba külön nyíló, nagyméretű étkező konyhával rendelkezik, a pakolást beépített szekrény könnyíti, tájolása keleti és nyugati, ennek köszönhetően egész nap világos. Nyári meleg napokon klíma is rendelkezésre áll az optimális hőmérséklet fenntartására.


Társasház rendezett, nemrégiben az összes lépcsőházi ablakokat kicserélték, gépjárművek számára a parkolás a ház előtt ingyenes. Boltok és közintézmények a közvetlen közelben elérhetők, tömegközlekedési kapcsolatai elsőrangúak.


 Felújítások során megtörtént:



  • ablakok cseréje, redőnnyel felszerelve

  • több ponton záródó acél biztonsági ajtó beépítése

  • beltéri ajtók cseréje

  • víz és szennyvízhálózat cseréje

  • fürdőszoba felújítása

  • szobák parkettázása, közlekedő járólapozása

  • klíma telepítése a nappaliban


 


A lakás kiváló választás családi otthonnak vagy befektetők számára, mivel az egyetem közelsége miatt kifejezetten keresett ingatlanról van szó.


Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, további információért kérem keressen telefonon.


www.santazoltan.hu

Térkép

A hirdető elérhetősége

Invest Ingatlan Miskolc

+2058880