Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9108680

Savaring Immo Kft.

85 m2
ALAPTERÜLET
3
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1780
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Kőszeg történelmi belvárosának közelében, az Evangélikus Gimnázium szomszédságában várja új tulajdonosát ez a teljeskörűen felújított első emeleti lakás.
A hétlakásos műemlék jellegű társasházban található ingatlant jó szívvel ajánlom mindenkinek, de legfőképpen Önnek.
A 85 négyzetméteres ingatlanban az amerikai konyhás nappali mellett két szoba egy fürdő, külön wc és két gardróbhelyiség kapott helyet.
Szükség / igény esetén az egyik gardróbból akár egy hálószoba vagy dolgozószoba is kialakítható, de a nagyszoba is megosztható, így akár nappali+ 3 szobás lakássá is bővíthető.
A lakást az elmúlt évben teljeskörűen, minőségi anyagok felhasználásával újították fel.
A felújítás során egy minden igényt kielégítő gépesített konyha került beépítésre. A lakás fűtése és a melegvízellátása egy modern, jó minőségű gázkazánról megoldott.

Autójával a társasház közös udvarában található fedett beállóban parkolhat, de a ház körül is mindig talál helyet.

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, további kérdése lenne vagy megtekintené az ingatlant, várom megtisztelő hívását.

Térkép

A hirdető elérhetősége

Savaring Immo Kft.

Nemes Gyula
+36 70 202