Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9265793

Debrecen Kürtös utca 8 - OTP Ingatlanpont Iroda

86.00 m2
ALAPTERÜLET
3
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Egyéb fűtés
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1982
  • Fűtés Egyéb fűtés
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Eladó lakás Hajdúböszörmény - Belváros, körúton belül, saját udvarral és garázzsal rendelkező, 86 nm-es ingatlan

Helyszín: Hajdúböszörmény, Belváros (körúton belül)
Alapterület: 86 nm
Telek terület: 1090 nm
Szobák száma: 3 szoba


Hajdúböszörmény belvárosában, körúton belül, kiváló elhelyezkedéssel eladó 86 nm-es, 3 szobás, B30-as téglából épült, vegyes falazatú, két szintes lakás, amelyhez saját udvar, garázs és több tároló is tartozik. Az ingatlan különlegessége, hogy két egymással szemben elhelyezkedő lakás is elérhető, így az új tulajdonos udvari vagy utcai kilátás közül választhat, minimális eltérésekkel. Ez a kialakítás ideális megoldást nyújt nagyobb családoknak, illetve több generáció együttélésére is.

A lakás melegét kazán és kandalló biztosítja, emellett légkondicionálóval is felszerelt, így a komfort egész évben adott. Elhelyezkedése miatt minden fontos intézmény, bolt, szolgáltatás rövid sétával elérhető, miközben a saját udvar nyugodt, privát életteret biztosít.

További kérdéseire készséggel válaszolok akár hétvégén is!

Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.

Referenciaszám: M321557

Térkép

A hirdető elérhetősége

Debrecen Kürtös utca 8 - OTP Ingatlanpont Iroda

Sas-Krizsán Dániel
+36 70 787