-
Felújításhoz személyi kölcsönt keres? Kalkuláljon itt! →
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak.
Tudj meg többet a részletekről itt.
54.00 m2
ALAPTERÜLET2
SZOBASZÁMPanel
ÉPÍTÉSTávfűtés
FŰTÉS- CSOK igénybe vehető igen
- Kilátás Panorámás
- Ingatlan komfort Összkomfortos
- Parkolási lehetőség Utcán, közterületen
- Fűtés Távfűtés
- Építőanyag Panel
- Rezsiköltség 30 000 Ft/hó
Az ingatlan leírása
Dunakeszi szívében hangulatos, alacsony rezsijű, kétszobás lakás magánszemélytől eladó! - csere 3 szobásra is érdekel
Ingatlanközvetítők kérjük ne keressenek!
A népszerű Barátság úti lakótelepen, egy liftes ház 4. emeletén várja új tulajdonosát egy jó állapotú, megkímélt otthon.
A lakás főbb jellemzői:
Alapterület: 54 m², amely magában foglal 2 tágas, külön bejáratú szobát, gardróbot, konyhát, fürdőt és külön WC-t.
Extrák: 3 m²-es erkély, valamint egy ráccsal külön zárható előtér (kb. 2 m²), amely extra biztonságot és tárolóhelyet nyújt.
Panoráma: Gyönyörű kilátás, szép, zöld panoráma nyílik a Visegrádi-hegységre.
Állapot: Frissen kifestett, új műanyag nyílászárókkal felszerelt, a központi vízstangok cseréje megtörtént. A további esztétikai alakítások már az új tulajdonos ízlése szerint végezhetők el.
Minimális rezsi: Fixen alacsony fenntartás, kb. 30.000 Ft/hó. A távhőszolgáltatás bizonyítottan a legolcsóbb és legbiztonságosabb fűtési mód.
Kiváló környék: Boltok, iskola, óvoda, orvos, kondipark (fotóztam) pár lépésre találhatók. A parkolás a ház előtt ingyenes. Dunakeszi a budapesti agglomeráció egyik legnagyobb és legkedveltebb települése. Kiváló közlekedését 3 vasúti megálló biztosítja, ahonnan a vonatok 20 percenként indulnak, és mindössze 20 perc alatt beérnek a Nyugati pályaudvarra. Autóval a főváros határa percek alatt, a Nyugati tér pedig ideális forgalomban akár 15-20 perc alatt elérhető.
A lakás tehermentes, 1/1 tulajdonú és gyorsan költözhető, rugalmasan megtekinthető.
Irányár: 63 M Ft
#dunakeszi #lakas #eladolakas #ingatlan #maganszemelytol #alacsonyrezsi #baratsagut #pestmegye #tehermentes #panoramaslakas