Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9221985

Debrecen Kürtös utca 8 - OTP Ingatlanpont Iroda

60 m2
ALAPTERÜLET
2
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Egyéb fűtés
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1975
  • Fűtés Egyéb fűtés
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Eladó tégla lakás Debrecen ? Vargakert, első emeleti, 60 nm-es lakás parkolóval

Helyszín: Debrecen, Vargakert, Trombitás utca
Alapterület: 60 nm
Szobák száma: 2 szoba + étkező
Külön Fürdőszoba - WC

Eladó Debrecen frekventált, mégis csendes részén, a Vargakertben, a Trombitás utcán található, első emeleti, 60 nm-es tégla és beton építésű lakás. A lakás liftes lépcsőházban helyezkedik el, így kényelmesen megközelíthető minden korosztály számára.

Helyiségei: 2 szoba, tágas étkező, konyha, külön fürdőszoba és WC, valamint kamra. A lakás azonnal költözhető, nagyszerű elrendezéssel és kiváló rezsiköltséggel rendelkezik. A fűtést kombi kazán biztosítja, emellett inverteres légkondicionáló is beépítésre került, amely hűtésre és fűtésre is alkalmas.

A társasház tetőszerkezete felújításra került, a vezetékek cseréje jelenleg folyamatban van. A lakáshoz két közös tároló, valamint belső parkoló tartozik. Az udvarban sütögető és játszótér is rendelkezésre áll, ami családok számára különösen vonzó lehet.

Kiváló elhelyezkedésének köszönhetően óvoda, iskola, bolt és buszmegálló néhány perc sétával elérhető. Ideális választás családok, fiatal párok vagy befektetők számára, akik Debrecen egyik legjobb városrészében keresnek jól karbantartott, kényelmes lakást.

További kérdéseire készséggel válaszolok akár hétvégén is!
Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek, valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.

Referenciaszám: M316901

Térkép

A hirdető elérhetősége

Debrecen Kürtös utca 8 - OTP Ingatlanpont Iroda

Sas-Krizsán Dániel
+36 70 787