Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9350190

-

Felújításhoz személyi kölcsönt keres? Kalkuláljon itt! →
50.00 m2
ALAPTERÜLET
1
SZOBASZÁM
Tégla
ÉPÍTÉS
Gáz (konvektor)
FŰTÉS
  • Kilátás Utcai
  • Ingatlan komfort Összkomfortos
  • Parkolási lehetőség Udvari beálló
  • Építés éve 1970
  • Fűtés Gáz (konvektor)
  • Építőanyag Tégla
  • Erkély, terasz Francia erkély 1.00m2
  • Szigetelt igen
  • Bútorozott nem
  • Akadálymentesített nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az MBH Bank személyi kölcsön ajánlata

Fizetett hirdetés
1 millió Ft
6 évre
20 585 Ft/hó
THM: 14.5%
Részletek →
2 millió Ft
6 évre
41 169 Ft/hó
THM: 14.5%
Részletek →
3 millió Ft
6 évre
61 754 Ft/hó
THM: 14.5%
Részletek →

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek.

Az ingatlan leírása

Debrecenben, a Sámsoni úton tulajdonostól eladó egy 50 nm-es, 1 + ½ szobás+ étkezős frissen felújított tégla építésű lakást. Azonnal költözhető, per és tehermentes, a lakás az első emeleten helyezkedik el. A társasházban nincs lift.


A lakás frissen festett, a lakás vízáló laminált parkettával burkolt, új belső nyilászárók, fürdőszoba teljeskörűen felújítva.


Biztonsági bejárati ajtó, új belső nyilászárók, műanyag homlokzati nyílászárók, fűtése gázkonvektorokkal megoldott, a melegvízet villanybojler állítja elő.


Helyiségei: közlekedő, nagyszoba/nappali, egy külön bejáratú félszoba, konyha, étkező, kamra, fürdőszoba. A lakás új vízálló laminált parkettával van burkolva. A járólappal burkolt Konyha teljes felújítása (burkolat, villanyszerelés, új konyhabútor) 2019-ben történt A fürdőszoba teljeskörű felújítása idén történt (új vízhálózat, burkolás). 
A lakáshoz tartozik egy saját földszinti tároló 3,5nm.
 Pár perc sétára van egy penny, játszótér, valamint a 19-es 23-as buszmegálló 2 perc sétával elérhető. Az ingatlan mögött hatalmas zöld terület van. Ingyenes parkolás a ház körül, a ház saját területén!!! A társasház külső szigetelést kapott, és a lépcsőház nyílászárójának cseréje is megtörtént, gáz és villamoshálózat bővítés és a lépcsőház belső festése folyamatban van.


Az új külső szigetelésnek köszönhetően a rezsikölség minimális.


A 3 emeletes társasház Debrecen kedvelt városrészében, a Júlia telep és a Geréby telep, Csapókert szomszédságában családi házas környezetben helyezkedik el. A lakóközösség csendes.
A 19-es busszal a belváros gyorsan elérhető. A 23-as busszal pedig eljuthatunk a kassai út érintésével a nagyerdőre, a doberdó utcáig.


Érdemes megtekinteni!


A kassai úti campus közelsége miatt befektetésnek is kiváló.


Irányár: 53,9 MFt


Érdeklődni a nullahat70 409huszonhét74 telefonszámon lehet.

Térkép

Ingatlan adásvétel ügyvédi díja
243 000 Ft
a hirdetésben szereplő ár alapján
  • A vételár 0,45%-a
  • Szerződéscsomag teljeskörű képviselettel
  • Ingyenes tulajdoni lap ellenőrzés
  • Az ÁFA-t már tartalmazza
Érdekel az ajánlat →
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Minimum díj: 150 000 Ft, maximum díj: 600 000 Ft. A díj kizárólag lakóingatlan adásvételére vonatkozik.

A hirdető elérhetősége

Hetei Zsuzsa

+36 70 409