Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9138631

Dunaharaszti, Dózsa György út 45. (OTPIP)

68 m2
ALAPTERÜLET
3
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1981
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

********CSEPELI 3. EMELETI, 68 NM-ES GYÖNGYSZEM ELADÓ*********

Csepelen eladó egy 68 nm-es, 3+1 szobás, igényesen karbantartott panellakás a 3. emeleten, rendezett, négyemeletes társasházban.

A lakás kiváló elosztású: minden szoba külön nyílik, így ideális akár családoknak, akár otthoni munkára, tanulásra is. A fürdő és a WC külön helyiségben található, a konyha pedig világos, tágas, nagyméretű ablakkal rendelkezik. A beépített gépesítés (kerámialapos tűzhely, mosogatógép) a vételár része, így az új tulajdonosnak ezzel már nem kell foglalkoznia.

Az ingatlan több fontos korszerűsítésen is átesett:

új, 3 rétegű üvegezésű műanyag nyílászárók, szúnyoghálóval felszerelve,

több ponton záródó, biztonsági bejárati ajtó,

fűtéskorszerűsítés: új radiátorok, termosztát, egyedi mérős távfűtés,

központi klímaberendezés a kellemes nyári hőérzetért,

az utcafronti falak belső oldalon szigeteltek,

madárvédelemmel felszerelt erkély, nyitható napellenzővel,

a lakás burkolatai gondozott parkettás felületek, természetes hatással.

A társasház kulturált, rendezett, a lakóközösség csendes, figyel a közös terek tisztaságára. Nincs lift, viszont a 3. emeleti elhelyezkedés kiváló egyensúlyt nyújt: nem túl magas, de már világos, panorámás.

A környék infrastruktúrája kiváló. Pár perces sétára található iskola, óvoda, orvosi rendelő, gyógyszertár, boltok, valamint a tömegközlekedés is könnyen elérhető: buszmegálló 2 perc, HÉV 10 perc gyalog.

Ez a lakás ideális választás lehet azoknak, akik csendes, zöldövezeti környezetben keresnek felújított, azonnal költözhető otthont, alacsony fenntartási költséggel, mégis kiváló közlekedéssel.

Az ingatlanhoz teljes körű ügyintézést biztosít az OTP Csoport szakértői csapata, akik minden jogi és pénzügyi kérdésben támogatást nyújtanak, beleértve a kedvezményes hitel- és lízing konstrukciókat, valamint a CSOK-ot. Digitális rendszerünknek köszönhetően akár személyes találkozó nélkül, online is könnyedén lebonyolítható a vásárlás. A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal, akár hétvégén is. Referenciaszám:M309414

Térkép

A hirdető elérhetősége

Dunaharaszti, Dózsa György út 45. (OTPIP)

Szuna Ferenc
+36 20 939