Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9071431

Magyar Ingatlanközvetítők Országos Szövetsége

85 m2
ALAPTERÜLET
1
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Gáz (cirkó)
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 2001
  • Fűtés Gáz (cirkó)
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

ELADÓ a XVIII. kerület kertvárosi környezetében, csendes utcában, egy 6-lakásos társasház első emeleti, 85nm nagyságú, erkélyes lakása. A lakás szép napfényes, belső kétszintes, nagyon jó elosztású, nappali+3 szobás.

A ház 2001-ben porotherm téglából épült, a homlokzat 15cm szigetelésű. A thermoplan nyílászárók szúnyoghálóval, redőnnyel felszereltek, a bejárati ajtó több ponton záródó biztonsági ajtó. Az udvaron 2 gépkocsi számára van parkolóhely.

A lakás alsó szintje 54nm, a tágas amerikai konyha, nappaliból nyílik az erkély, valamint elrendezésében gardrób, kamra és WC található. Az erkélyen elektromos árnyékoló biztosítja a kellemes időtöltést.
A felső szint bruttó 50nm (hasznos alapterület: 37nm) 3 szoba (7nm,8 nm, 13nm) és fürdőszoba helységből áll. A padlástér 29nm, szigetelt födémmel rendelkezik, amely tárolásra kiválóan alkalmas.

A lakás adottságai miatt alacsony rezsivel kalkulálható, a közös költség: 21.000 Ft, amely felújítási alapot is tartalmaz. A meleg vizet és a központi fűtést kondenzációs Bosch gázkazán biztosítja, alsó szinten padlófűtéssel, felső szinten radiátorokkal. A nappaliban hangulatos kandalló kiegészítő fűtést, meleg hangulatot biztosít.
A lakásban RIMI riasztóberendezés illetve központi klímaberendezés lett kialakítva.

A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik, iskolák, óvoda, orvosi rendelő, piac, bevásárló helyek (Aldi,Spar,Lidl,Penny) uszoda, Bókay kert kényelmes közelségben található. A belváros könnyen és gyorsan megközelíthető mind tömegközlekedéssel, mind autóval.

Térkép

A hirdető elérhetősége

Magyar Ingatlanközvetítők Országos Szövetsége

Konrád Mónika
+36 20 849