Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9031394

Duna House - Hidegkút

59 m2
ALAPTERÜLET
1
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1987
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

15.KERÜLET LEGJOBB RÉSZÉN JÓ ELOSZTÁSÚ LAKÁS!
Megvételre kínálok a 15.kerület legjobb részén egy nettó 59 m2-es lakást. Minden a környéken karnyújtásnyira található. Kossuth Lajos Általános Iskola, játszótér, LIDL, ART Cukrászda és még rengeteg bevásárlási lehetőség.
Tömegközlekedés szempontjából is jó választás, pár perc sétára találhatóak több buszjárat megállója is
A teljeses lakótömb 2024-ben 15 cm szigetelést kapott új teljes vakolással, festéssel. Pluszban az összes erkély felújítása is megtörtént.
2010-ben az épület belső részei is felújításon estek át mint: teljes villany- vízvezeték hálózatnak a cseréje, lépcsőház felújítás.
Az eladó lakás a 3.emeleten található.
Az ingatlan 59 m2-es, nappali + 2 hálós elrendezésű. Ezen kívül egy konyha, étkező, fürdőszoba, külön WC és egy gardrób helyiség áll rendelkezésünkre. A lakásban új radiátorok és mindenhol új nyílászárók lettek beépítve, ez utóbbiak szúnyoghálóval és redőnnyel vannak ellátva. Az ingatlanban maradó ingóságok megbeszélés tárgyát képezik.
Közös költség: 34.163,- Forint amely tartalmazza a következőket:-Lift(karbantartás stb...)-Hulladék szállítás-Fűtés(korlátlan)-Lépcsőház Takarítás
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen elérhetőségeimen!

Térkép

A hirdető elérhetősége

Duna House - Hidegkút

Fülkornné Cséri Katalin
+36 30 232