-
75 m2
ALAPTERÜLET2
SZOBASZÁMTégla
ÉPÍTÉSGáz (konvektor)
FŰTÉS- CSOK igénybe vehető igen
- Kilátás Utcai
- Tájolás Délnyugat
- Ingatlan komfort Összkomfortos
- Parkolási lehetőség Utcán, közterületen
- Építés éve 1925
- Fűtés Gáz (konvektor)
- Építőanyag Tégla
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Bútorozott nem
- Akadálymentesített nem
- Rezsiköltség 18 000 Ft/hó
- Biztosítás 1 000 Ft/hó
Energetikai besorolás: E
Az ingatlan leírása
Kis Zugló "szívében" a most megnyitott Zenit Corso Plázához és a Bosnyák téri piachoz közel, a Tisza István tér szomszédságában, jó közlekedés mellett, tulajdonostól eladó egy 36 lakásos, nagypolgári házban található 75 négyzetméteres, per és tehermentes lakás.
Az ingatlan két jó méretű szobával rendelkezik, de tartozik hozzá, még egy félszoba is, amely akár háló szobának vagy dolgozó szobának is használható.
Telefon: 06304477192 Ferenci Gergely.
Az ingatlan a ház magasföldszintjén helyezkedik el, délnyugati fekvésének köszönhetően világos, napos.
Konyhája ablakos.
A fűtését gázkonvektorok biztosítják, a meleg vizet a fürdőben fali gázvízmelegítő, a konyhában elektromos bojler szolgáltatja.
A kémények, felújítottak, korszerűek.
A lakás közepes állapotú, a villamos hálózata részben felújított, 25 amperórás.
A biztonságosságát, új biztosító tábla és életvédelmi relé, (FI relé, Áram-védőkapcsoló) biztosítja.
A fürdőszobát a konyhát a fél szobát és a WC-t teljesen felújítottuk 6 éve.
A közös költség 23.000 Ft/hónap, mely tartalmazza a közös képviselet díját, a takarítást, a szemétszállítást, és a közös használatú helységek világításának díját, de felújítási alap díja is benne van.
A ház pénzügyi helyzete rendezett, pályázatokon rendszeresen indulunk.
A rezsi két fő esetén (gáz, áram, víz, csatorna havi átalány díja) 18.000 Ft/hó.
A lakáshoz tartozik egy 16 négyzetméteres zárható alagsori tároló.
A konyhában lévő egyedi fali szekrények az ingatlan részét képezik, a vételárban benne vannak.
Az épületben valamennyi nagyobb internetszolgáltató elérhető.
A ház sajátossága, hogy annak emeletén könyvtár is fellelhető, míg az épület vonzáskörzetében pár percnyi sétatávolságra számos kereskedelmi kiszolgáló egység, kórház, gyógyszertár is elhelyezkedik.
A közelben játszóterek, bölcsődék, óvodák, iskolák gimnáziumok is megtalálhatóak, így a lakás ideális otthonául szolgálhat, családoknak vagy családalapításra készülő pároknak, de a kiváló lokáció miatt, akár irodává is átalakítható a jövőben.
Parkolás a ház lakóinak a környéken ingyenes, a kerület további részein kedvezményes.
Az ingatlan megtekinthető, Ferenci Gergellyel egyeztetett időpontban 06304477192 de várjuk hívását akkor is, ha bővebb információt szeretne megtudni szeretett otthonunkról, melytől 36 év után válnánk meg, mert nagy lett kettőnknek.
Jelenleg benne lakunk, de a foglaló kifizetése után, akár 2 hónapon belül beköltözhető.
SMS-re nem kívánunk reagálni, az ingatlanosok megkeresését tisztelettel megköszönjük, mindazonáltal visszautasítjuk.