Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9182514

Fővállalkozó Balla és Balla Kft

52 m2
ALAPTERÜLET
1
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Távfűtés
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1959
  • Fűtés Távfűtés
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

TÉR, FÉNY, KILÁTÁS – amit nem lehet utólag hozzáépíteni
FELSŐ EMLETEI SZABADSÁG – a város zaja alattad marad

CSAK A BALLA INGATLAN KÍNÁLATÁBAN.

Ez a legfelső szinti, 7. emeleti, 52 m²-es társasházi lakás nem csak egy ingatlan – hanem egy LEHETŐSÉG, ami arra vár, hogy valaki saját történetet írjon bele.

Egy üres festővászon, ahol a háttér már most gyönyörű: FALTÓL, FALIG ABLAKOK, nyugati tájolás, és minden este a NAPLEMENTE középen búcsúzik a várostól.

A lakás teljesen FELÚJÍTANDÓ, de az adottságai olyanok, amiket semmilyen utólagos átalakítás nem tud pótolni: TÁGAS TEREK, NAPFÉNY, PANORÁMA – és mindehhez egy csendes, felső emeleti elhelyezkedés, a város felett.

A jelenlegi beosztás:
- Egy 19 m²-es szoba, amelyet széles, dupla szárnyasajtó köt össze a mellette lévő térrel – így akár 30 m²-es nappali, vagy nappali + háló is könnyedén kialakítható
- Egy 10 m²-es étkezős konyha, ahol az egész család vagy baráti kör kényelmesen elfér – de akár hálószobává is alakítható, ha amerikai konyhás nappalit tervezel
- Fürdőszoba és WC külön helyiségben
- Beépített szekrény gardrób
- Kamra
- Külön tárolóhelyiség a lakáson belül, amely ablakos, így természetes fénnyel rendelkező, jól kihasználható plusz tér

A szoba és a konyha egyaránt faltól falig ablakos a nyugati oldalon – ezek a terek egész délután fényárban úsznak, és a naplemente közvetlenül az ablakból látható, minden nap más színben, más hangulatban.

Ez az a fajta FÉNY ÉS TÉR, ami otthonból igazi élményt varázsol és nagyon kevés lakásban található meg.

MIÉRT ÉRDEMES EZT VÁLASZTANI?
- Lenyűgöző, elvehetetlen PANORÁMA – a Budai hegyek, a város látképe, és az égbolt mindennapi játéka
- Csendes, ZÖLD KÖRNYEZET, mégis pár perc sétára metró, troli és metró-megállók – a belváros könnyen elérhető
- KÖZEL MINDENHEZ, amire szükséged lehet: Árkád, IKEA, hipermarketek, óvoda, iskola, patika
- A környék PARKOS, fás, kisállat-barát – a közeli Pillangó park tökéletes sétákhoz
- LIFTES, tágas lépcsőház, mozaikkal díszített, rendezett társasházban
- BIZTONSÁGOS környék
- Tulajdonosoknak KEDVEZMÉNYES PARKOLÁS

Ez az otthon nem egy kész termék, hanem egy indulópont.
Kiváló lehetőség amerikai konyhás nappali + egy hálószobássá alakításhoz, de a kreatívitásnak nincs határa.

Olyasmi, amit nem csak megvásárolsz, hanem sajátoddá teszel – és közben egy olyan térben élhetsz, ahol a fény, a kilátás és a nyugalom mindennapi élmény.

HA AZ ELSŐ LAKÁSODBAN NEM CSAK FALAKAT, HANEM JÖVŐT IS SZERETNÉL LÁTNI – ITT ÉRDEMES ELKEZDENI!

Ha szívesen megnéznéd, keress bátran – örömmel mutatom meg neked személyesen!

Az ingatlan hitelezhető, ebben is szívesen segítek!

Térkép

A hirdető elérhetősége

Fővállalkozó Balla és Balla Kft

Guba Ilona
+36 70 320