Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9356793

GDN Ingatlanhálózat - Harmónia

Felújításhoz személyi kölcsönt keres? Kalkuláljon itt! →
47.00 m2
ALAPTERÜLET
2
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Házközponti fűtés egyedi méréssel
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Fűtés Házközponti fűtés egyedi méréssel
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az MBH Bank személyi kölcsön ajánlata

Fizetett hirdetés
1 millió Ft
6 évre
20 585 Ft/hó
THM: 14.5%
Részletek →
2 millió Ft
6 évre
41 169 Ft/hó
THM: 14.5%
Részletek →
3 millió Ft
6 évre
61 754 Ft/hó
THM: 14.5%
Részletek →

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek.

Az ingatlan leírása

MODERN, ERKÉLYES LAKÁS ANGYALFÖLD KEDVELT RÉSZÉN

Budapest XIII. kerületének egyik legnépszerűbb városrészében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, 47 m²-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy kulturált, liftes társasház második emeletén.

A praktikus elrendezésű ingatlan központi tere a közel 22 m²-es amerikai konyhás nappali, amely világos és kényelmes életteret biztosít. A külön nyíló hálószoba ideális méretű, a nappaliból pedig egy közel 4 m²-es erkély érhető el. A lakás jó állapotú, gépesített konyhával, klímaberendezéssel, alumínium redőnyökkel és szúnyoghálóval felszerelt.

A társasház rendezett, lifttel ellátott, lakóközössége kulturált és barátságos. Az ingatlanhoz opcionálisan megvásárolható egy teremgarázs-beálló, (+7 millió HUF) valamint egy közel 2,3 m²-es saját tárolóhelyiség (+2 millió HUF), amelyek jelentős kényelmet és extra értéket képviselnek.

A lakás jelenleg bérbe van adva, a megbízható bérlő szívesen maradna tovább is, így az ingatlan befektetési célra is kiváló lehetőség, azonnali bérleti hozammal. Ugyanakkor saját célú vásárlás esetén is remek választás lehet, hiszen rövid időn belül birtokba vehető.

A környék infrastruktúrája kiemelkedő. Néhány perc sétára található az M3-as metró Gyöngyösi utcai megállója, emellett több buszjárat is könnyen elérhető, így a belváros gyorsan megközelíthető. A közelben megtalálható a Duna Plaza, Tesco, Spar, gyógyszertárak, éttermek, kávézók, fitneszterem és számos egyéb szolgáltatás, amelyek a mindennapi életet kényelmessé teszik.

Az ingatlan ideális választás saját otthonnak vagy hosszú távú befektetésnek egyaránt, Budapest egyik folyamatosan fejlődő, értékálló városrészében. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: - GDN azonosító: 397177

Térkép

Ingatlan adásvétel ügyvédi díja
324 000 Ft
a hirdetésben szereplő ár alapján
  • A vételár 0,45%-a
  • Szerződéscsomag teljeskörű képviselettel
  • Ingyenes tulajdoni lap ellenőrzés
  • Az ÁFA-t már tartalmazza
Érdekel az ajánlat →
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Minimum díj: 150 000 Ft, maximum díj: 600 000 Ft. A díj kizárólag lakóingatlan adásvételére vonatkozik.

A hirdető elérhetősége

GDN Ingatlanhálózat - Harmónia

Nádaski Szabina
+36 30 617