Eladó Lakás
Hirdetéskód: 8925393

OTP Ingatlanpont - Takács Zsuzsanna

123 m2
ALAPTERÜLET
3
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Geotermikus
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 2023
  • Fűtés Geotermikus
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

PRIVÁT LUXUS A XII. KERÜLET PATINÁS RÉSZÉN! Megvételre kínálok a XII. kerületben, Mártonhegyen, új építésű villaparkban egy PANORÁMÁS, 123 m2-es , 3 szobás lakást, 88 m2 terasszal és 253 m2 privát kerttel, saját garázzsal, KÜLÖN BEJÁRATTAL. Átadás: 2025 július. A beruházásban közel 2700 m2-es telken, 2 lakótömbben összesen 7 db, teljesen ÖNÁLLÓ lakás jön létre, külön bejárattal, PRIVÁT KERTTEL, saját lépcsőházzal (és lifttel) és 2 férőhelyes önálló, zárható garázzsal, DÉLI tájolású ÖRÖK PANORÁMÁVAL. Mindegyik otthon teljesen elszeparált egymástól, mint egy családi ház. A lakásokhoz tároló is tartozik. A 123 m2-es, 3 szobás, belső kétszintes lakás egyedülállóan nagy kerttel rendelkezik és önálló épületben van. Az alsó szinten a tágas nappali-étkező-konyha részbe lépünk, amely szinte egyben van a 44 m2-es terasszal, ahonnan a hatalmas privát kertbe jutunk. Ezen a szinten egy vendégmosdó is helyet kap. A felső szinten a két háló és a 2 fürdő található, valamint gardróbhelyiség. A hálószobákból a szintén 44 m2-es teraszra lehet jutni.
A teljes projektet csúcsminőségű alapanyag, innovatív kialakítások, kiváló minőségű, elegáns belsőépítészeti megoldások jellemzik! A lakások a legmagasabb minőségi kategóriájú műszaki felszereltséggel készülnek OKOS OTTHON megoldásokat alkalmazva. A nyílászárók 3 rétegű hő- és hangszigetelő üveg, erős alumínium váz és fa (eukaliptusz) kombinációjából készülnek (nincs műanyag). Emellett szellőztető rendszer kerül beépítésre, elektromosan állítható zsalúzia gondoskodik az árnyékolásról. Videós kaputelefon és kamera, rendszám felismerő kapunyitás növeli a kényelmet. Fűtés-hűtés: lakásonként hőszivattyús fűtés és napelem rendszer kerül telepítésre, padlófűtés és mennyezetfűtés kombinációjával. Személyre szabható belső terek, csúcstechnológiás gépészeti, és okos otthon megoldások! Az ingatlan a XII. kerület egyik legpatinásabb részén készül, a Bach csomópont, és az M1/M7/M0 pár perc alatt elérhető! A közelben számos helyi- és nemzetközi oktatási intézmény található, valamint a Hegyvidék Központ, MOM park! További információért, hívjon!
M290543
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez.
Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.

Térkép

A hirdető elérhetősége

OTP Ingatlanpont - Takács Zsuzsanna

Takács Zsuzsanna
+36 30 495