Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9122976

Benefit Line (OC)

80 m2
ALAPTERÜLET
4
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1940
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Lágymányoson kiváló állapotú, 4 szobás lakás eladó

Eladó egy kiváló elosztású, 4 különálló szobával rendelkező lakás a XI. kerület közkedvelt Lágymányosi városrészében. Az ingatlan jelenleg is szobánként van kiadva, így befektetési célra azonnal jövedelmet termel, de elosztása ideális nagyobb családok számára is.

A lakás 2018-ban teljeskörű felújításon esett át, így a műszaki és esztétikai állapota is kiváló. A világos szobák egy csendes, gondozott parkra néznek, melyre a tágas erkélyről is rálátás nyílik.

A közlekedés kiváló: a környéken több villamos- és buszjárat is elérhető, a belváros és a főbb egyetemek könnyen megközelíthetők. A Lágymányosi városrész hangulatos, zöld környezete és közelsége a Duna-parthoz különösen vonzóvá teszi az itt lakást.

Várom megkeresését!

Térkép

A hirdető elérhetősége

Benefit Line (OC)

Wittmann Beáta
+36 70 716