Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9226323

Fővállalkozó Balla és Balla Kft

48 m2
ALAPTERÜLET
2
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Távfűtés egyedi méréssel
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1967
  • Fűtés Távfűtés egyedi méréssel
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

MEGVÉTELRE KÍNÁLOK KELENFÖLDÖN EGY FELÚJÍTOTT, SZÉP ÁLLAPOTÚ, 48 M2-ES, 2 SZOBÁS, LOGGIÁS, NAPFÉNYES, CSENDES, JÓL KIADHATÓ, JÓ ELOSZTÁSÚ LAKÁST!

Rendkívül frekventált, de mégis csendes, zöldövezeti környéken található, egy 10 emeletes, HŐSZIGETELT, PANELPROGRAMOS, LIFTES társasház 4. emeletén.
A ház nagyon szép állapotban van, tiszta és rendezett. Fűtést is korszerűsítették, valamint a liftet is felújították.
Déli fekvésének köszönhetően gyönyörű napfényes az egyik oldala, a másik északi.

Az ingatlan korábban mondhatni egy teljeskörű felújításon esett át, ezalatt értem az összes villany- és vízvezeték, műanyag nyílászárók cseréjét, új radiátorokat kapott és a vizes helyiségekben járólappal, csempével burkoltak. A szobákban még az eredeti faparketta található, ez akár csiszolható, lakkozható, de igény szerint lecserélhető egy lamináltra. Beépített konyhabútor a vételárat képezi (tűzhely vissza kerül). Fürdő és a wc külön helyiségben kapott helyet. Minden egyéni mérés szerint fizetendő, víz, villany, fűtés. Erkélye kényelmes, hangulatos. Az Etele úttól kellő távolságra található az épület, ezért nem zajos és zöldre néz előre hátra!

Fűtése egyedi mérés szerint fizetendő, kb. 7-8.000 Ft.
Közös költség 14.800 Ft, mely tartalmazza a felújítási alapot, ház biztosítást és a szemétdíjat is.
Egy közös tárolót lehet használni.

Per és tehermentes az ingatlan, egy tulajdonosa van és azonnal birtokba vehető!

Szuper elhelyezkedésének köszönhetően kiváló a tömegközlekedés a környéken, sétálva elérhető számos busz, villamos és a 4-es metró. A közelben megtalálható a Bikás park, az Etele Pláza, Allee, iskola, óvoda, park, játszótér, élelmiszerboltok, edzőterem, bank, étterem, üzletek, posta, gyógyszertár, stb. minden amire szüksége van!

Felkeltettem az érdeklődését és egy jó adottságú, értékálló lakást szeretne vásárolni, frekventált, de mégis csendes környéken?!
Hívjon bizalommal, akár hétvégén is!

IRÁNYÁRA 77.9 MILLIÓ FORINT!

Térkép

A hirdető elérhetősége

Fővállalkozó Balla és Balla Kft

Oszter Károly
+36 70 902