Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9272390

GDN Ingatlanhálózat - Sasad

45.00 m2
ALAPTERÜLET
1
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Távfűtés egyedi méréssel
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Fűtés Távfűtés egyedi méréssel
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I
Személyi kölcsön 10,6%-23,5%
Tovább az igényléshez ⇒

Az ingatlan leírása

AZONNAL KÖLTŐZHETŐ, MŰSZAKILAG FELÚJÍTOTT, MÁSFÉL SZOBÁS, ERKÉLYES LAKÁS, PANEL PROGRAMOS HÁZBAN


Budapest XI. kerületében, Albertfalván, panelprogramos ház földszintjén eladó egy 45 nm-es, másfél szobás, jó elrendezésű lakás, +6 nm-es beépített erkéllyel.

A lakás műszakilag teljes körűen felújított:
– a villanyvezetékek a házban és a lakásban is cserélve lettek,
– vízvezetékek cserélve lettek a fürdőszoba felújítás során
– műanyag nyílászárók redőnnyel
– klímával felszerelt
– távfűtés egyedi méréssel, vízóra van
– Telekom optikai kábel a lakásban

A ház 2022-ben külső szigetelést kapott panelprogram keretében, így a fűtés költsége jelentősen csökkent. A homlokzati felújítás költsége teljes egészében rendezve lett, nem terheli a közös költséget.
Közös költség így mindössze 17.500 Ft.

Az épület folyamatosan karbantartott, nemrég strang csere, külső szennyvízcsövek szigetelése, központi elektromos vezetékek cseréje történt.

A LAKÁS ELRENDEZÉSE az alaprajz szerinti, de a két szoba igény szerint egybenyitható.
Időjárástól függetlenül a lakás mindig világos, a nagy ablak felületeknek köszönhetően.

REMEK KÖZLEKEDÉS, gyors bejutás a város több pontjára, a környék rendezett, jól ellátott.
Tömegközlekedése: 17, 41, 47-es villamosok, 213-as busz, éjszakai járat. 7-es busz megállója pár perc séta.
Aldi, Lidl, Spar, Tesco a közelben. Játszótér, kutyafuttató, kültéri kondipark, rekortán pálya, uszoda pár perc séta távolságra.

PARKOLÁS az utcán ingyenes.


MINDEN KOROSZTÁLY SZÁMÁRA IDEÁLIS VÁLASZTÁS.
JÖJJÖN EL, NÉZZE MEG ÖN IS!



AMENNYIBEN NEM RENDELKEZIK A TELJES VÉTELÁRRAL, segítünk Önnek megtalálni a legjobb megoldást!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk minden elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul díjmentesen. Önnek nincs más dolga, mint elbeszélgetni munkatársunkkal, aki a hallott információk alapján versenyre hívja a bankokat, hogy Ön hosszú távon is a legjobb konstrukciót kaphassa. A legjobb ajánlatokból végül Ön választhatja ki a nyertest. Munkatársaink sokéves szakmai tapasztalattal várják Önt, előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: - GDN azonosító: 392640

Térkép

A hirdető elérhetősége

GDN Ingatlanhálózat - Sasad

Dora Kriszta
+36 70 370