Tipp Ingatlan Kft
68 m2
ALAPTERÜLET3
SZOBASZÁMnincs megadva
ÉPÍTÉSGáz (cirkó)
FŰTÉS- CSOK igénybe vehető nem
- Tetőtér beépíthető nem
- Építés éve 1910
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Klíma nem
- Szigetelt nem
Az ingatlan leírása
*** ELKÉSZÜLNI..., VIGYÁZZ..., OTTHON START! ***
ÖTCSILLAGOS BEFEKTETÉS, KIVÁLÓ OTTHON!
Kiváló lokációval, a belvárosban, de mégis nyugodtabb környezetben kínáljuk megvételre, ezt a frissen felújított, sőt, jelenleg még felújítás alatt lévő, nagyszerű otthont.
Ami 68 m2-en kialakítható volt, azt szépen kihozták az ingatlan adottságaiból! Így lett egy tágas amerikai konyhás nappali ERKÉLLYEL, két külön bejáratú hálószoba, egy kényelmes fürdőszoba WC-vel, valamint a közlekedő. A lakás leljesen felszerelt és bútorozott állapotban kerül átadásra, amiket a vételár tartalmaz! (Beépített és gépesített konyhabútor beépített sütővel, hűtővel, főzőlappal, páraelszívóval és mikrhullámú sütővel.)
A felújítás során, minden gépészeti és esztétikai modernizáció megtörténik. A nyílászáróktól a vezetékekig és a burkolatokig, valamint a berendezés is vadonatúj lesz, így a leendő Tulajdonosnak, már csak be kell költöznie új otthonába. Várhatóan 2025. október közepére készül el a teljes kivitelezés.
A lakás kellemesen világos, és az ERKÉLYNEK KÖSZÖNHETŐEN, szabad kilátás nyílik a nappaliból. A lakás fűtéséről MIKA gáz cirkó gondoskodik, a közös költség 29.000 Ft/hó.
Az ingatlan, egy kívül-belül jó állapotú, rendezett Társasház első emeletén található. Az infrastruktúra tökéletes. Szinte minden megtalálható a közelben, ami egy diamikus és kényelmes, nagyvárosi kozmopolita életvitelhez elengedhetetlen!
Az OTTHON START hitel is igénybe vehető a lakás megvásárlásához, mivel megfelel a követelményeknek.
Az ingatlan per-, teher- és igénymentes. Amennyiben kérdése lenne, vagy szeretné megtekinteni személyesen, kérem hívjon bizalommal!