Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9289290

Domus Optima Kft.

Felújításhoz személyi kölcsönt keres? Kalkuláljon itt! →
86.00 m2
ALAPTERÜLET
4
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 2020
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az MBH Bank személyi kölcsön ajánlata

Fizetett hirdetés
1 millió Ft
6 évre
20 585 Ft/hó
THM: 14.5%
Részletek →
2 millió Ft
6 évre
41 169 Ft/hó
THM: 14.5%
Részletek →
3 millió Ft
6 évre
61 754 Ft/hó
THM: 14.5%
Részletek →

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek.

Az ingatlan leírása

Eladóvá vált a méltán híres és kedvelt luxus Metrodom Panoráma lakóparkban egy 4 szobás újszerű állapotú lakás Dunai panorámás terasszal!

Kiváló elosztás, magas minőség és budai-Dunai panoráma jellemzi ezt a remek 86nm + 36nm terasszal rendelkező 13. emeleti lakást.

Hogy miért pont ezt válaszd?

+ Több díjat nyert, 2020-ban átadott társasház, amit luxus kivitelben építettek meg és rengeteg extrával felszereltek. 2+2 db személy és teherlift, porta szolgálat, közösségi szobák és parkos környezet fogadja a lakókat.
+ A fűtés házközponti egyedi mérővel lakásonként, de a kiváló szigetelésnek köszönhetően télen is csak nagyon minimális fűtésre van szükség (havonta max. 5-7000.- FT). Az energiatakarékos LED lámpáknak és a prémium háztartási gépeknek köszönhetően az áram számla is elenyésző. A közös költségben benne van a 0-24-es portaszolgálat, az épület és garázstakarítás, a függőkertek és a park gondozása, illetve a lakópark általános rendben tartása is.
+ Rendkívül jó a lokáció, mivel a 4. és 13. kerület határán található és 10 perc alatt elérhető a belváros. A lakóparkhoz tartozik egy pihenőparkos modern játszótér a gyermekesek örömére.
+ Bevásárlási lehetőségek, éttermek, fagyizó, vegyesbolt, gyógyszertár, pékség, kávézó és még számtalan hely ami pár perc sétára elérhető a háztól.
+ A tömeg közlekedés is kiváló, mivel Újpest városkapu metró megálló 6 perc sétára található, továbbá számos busz járat a háztól 300 méterre található (104,104A,147,196,204, és éjszakai 950,950A buszok).

+ A lakás 3 jó méretű hálószobával, 2 fürdőszobával és még egy vendég mosdóval is rendelkezik.
+ A tágas amerikai konyhás nappali rendkívül világos és mint minden szoba, ez is terasz kapcsolatos.
+ A kilátás a Duna partra és a budai hegyeire, illetve Szentendre - Vác - Gödöllői dombság irányában teljesen zavartalan és lehengerlő látványt nyújt.
+ Remek délnyugati fekvésű, így akár napkeltéről akár naplementéről legyen szó, bármelyik megcsodálhatod minden nap.
+ Teljesen újszerű állapotban van, felújítást nem igényel.
+ A kényelmet fokozza az egész lakásban kialakított okos otthon rendszer, ami világítástól kezdve, a fűtésen át az elektromos redőnyig mindent kezel. Természetesen minden termék és energia hatékony kivitelezésű.
+ A tulajdonos lehetőség szerint az ingatlannal együtt kívánja értékesíteni a hozzá a jelenleg használt mélygarázs beállót melynek külön ára 8M Ft.
+ Az ingatlan tehermentes, 1/1-es tulajdonú társasházi lakás, hitelre is megvehető. A birtokba adás rugalmas, de az eladónak kedvező ajánlat lenne a visszabérlés lehetősége is, mivel egy másik jelenleg is épülő projekt lakásba költözne.

Ha nyugodt környékre vágysz luxus és kiemelt környezetben egy olyan egyedi és remek állapotú lakásban, amihez egy egyedi nagysági terasz is tartozik gyönyörű kilátással, akkor gyere el és szeress bele te is!

Térkép

A hirdető elérhetősége

Domus Optima Kft.

Szaitz Tibor
+36 70 716